Xiaomi svetu už roky ukazuje, že sa nezastaví a svoje portfólio domácich produktov neustále zveľaďuje o veľmi zaujímavé novinky. Jeden z najzaujímavejších je robotický vysávač prvej generácie. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Populárny smart spotrebič od Xiaomi bojuje s konkurenciou vo veľkom štýle. Prichádza v modernom bielom farebnom vyhotovení s okrúhlym telom a ďalším vybavením, ktoré žiadnemu poriadnemu vysávaču nesmie chýbať.

Lepšiu ponuku na trhu nenájdeš

Kúpiť robotický vysávač od Xiaomi za 223 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Za takúto cenu sa vysávač znova v žiadnom obchode dlho neobjaví. Len vďaka kupónu XIAOMIVAC ho môžeš získať za mimoriadne nízkych 223 €. Kupón je však platný len do dnešného dňa 17:00, pričom obmedzený je aj počtom objednávok. Rozhodne by si tak nad kúpou nemal dlho rozmýšľať. Obávať sa nemusíš ani ďalších colných poplatkov. Pri vytváraní objednávky stačí zvoliť dopravu EU Express za 4,19 € a potom už len počkať na kuriéra s tvojím novým pomocníkom do domácnosti.

Najlepší vo svojej kategórii

Pravdepodobne najväčšou dominantou vysávača je laserová detekcia vzdialenosti, pomocou ktorej dokáže snímať celé svoje okolie. Vysávač je vybavený dvanástimi rôznymi senzormi, ktoré mapujú priestor a pomáhajú vyhýbať sa prekážkam. Tieto senzory sa postarajú o dokonalú efektivitu práce, keďže s ich pomocou sa vysávač dostane do každého jedného kútu a nespadne z vyvýšených miest.

Nechýba ani možnosť spárovania s aplikáciou a nastavenie pravidelného vysávania. Vo vnútri nájdeš masívny ventilátor so sacou silou 1800 Pa, ktorej neujde ani tá najmenšia čiastočka prachu. 5200 mAh batéria zaručí 2,5 hodiny nepretržitého vysávania, čo je ekvivalent 250 povysávaných m2. Zariadenie je navyše dodávané s nabíjacou stanicou, do ktorej sa vysávač dokáže sám vrátiť a dobiť si batériu. 

Takto v košíku aplikuješ kupón:

Zobraziť celú galériu (6)
Screenshot / GearBest

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
6%
Páči sa mi to
31%
Chcem to
31%
Mám to
19%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
13%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]