Xiaomi svetu už roky ukazuje, že sa nezastaví a svoje portfólio domácich produktov neustále zveľaďuje o veľmi zaujímavé novinky. Jeden z najzaujímavejších je robotický Xiaomi vysávač prvej generácie. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Populárny smart spotrebič od Xiaomi bojuje s konkurenciou vo veľkom štýle. Prichádza v modernom bielom farebnom vyhotovení s okrúhlym telom a ďalším vybavením, ktoré žiadnemu poriadnemu vysávaču nesmie chýbať.

Lepšiu ponuku na európskom trhu nenájdeš

Vďaka limitovanému bleskovému výpredaju, ku ktorému sa dostaneš cez náš FonTech Shopho môžeš získať za mimoriadne nízkych 222 . Poriadne dlho sme pritom museli čakať než jeho cena opäť klesne na takúto úroveň. Podobnú cenu totiž tento gadget nemal dlhé mesiace.

Kúpiť robotický vysávač od Xiaomi z českého skladu za 222 €
Bezpečný nákup cez FonTech Shop

Obávať sa nemusíš ani ďalších colných poplatkov, keďže dostupná je expresná preprava priamo z českého skladu, ktorá ti zabezpečí doručenie bez starostí s colnicou a nepríjemnými poplatkami navyše. Vysávač ti pritom v pohode stihne prísť do Vianoc, nakoľko doručenie trvá len 3 – 5 pracovných dní.

Jeden z najlepších

robotický Xiaomi vysávač

Pravdepodobne najväčšou dominantou vysávača je laserová detekcia vzdialenosti, pomocou ktorej dokáže snímať celé svoje okolie. Vysávač je vybavený dvanástimi rôznymi senzormi, ktoré mapujú priestor a pomáhajú vyhýbať sa prekážkam. Tieto senzory sa postarajú o dokonalú efektivitu práce, keďže s ich pomocou sa vysávač dostane do každého jedného kútu a nespadne z vyvýšených miest.

robotický Xiaomi vysávač

Nechýba ani možnosť spárovania s aplikáciou a nastavenie pravidelného vysávania. Vo vnútri nájdeš masívny ventilátor so sacou silou 1800 Pa, ktorej neujde ani tá najmenšia čiastočka prachu. 5200 mAh batéria zaručí 2,5 hodiny nepretržitého vysávania, čo je ekvivalent 250 povysávaných m2. Zariadenie je navyše dodávané s nabíjacou stanicou, do ktorej sa vysávač dokáže sám vrátiť a dobiť si batériu. 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
10%
Páči sa mi to
20%
Chcem to
44%
Mám to
12%
Nepáči sa mi to
2%
Neznášam to
12%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]