Rád experimentuješ s elektronikou a obzeráš sa po známej miniatúrnej základnej doske Raspberry Pi? Pokiaľ áno, teraz môžeš získať ten najlepší model za prekvapivo nízku cenu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Na mysli máme Raspberry Pi 3 Model B, ktorý sa pýši doposiaľ najlepšou výbavou a stále veľmi prijateľnou cenou. Vďaka výkonnejšiemu procesoru, väčšej RAMke a integrovanému Wi-Fi čipu je perfektný pre každý projekt.

Skvelý výkon aj konektivita

O výkon tohto mini počítača sa stará štvorjadrový 1.2 GHz 64-bitový procesor s jadrami ARM Cortex-A53 a 1 GB pamäť RAM typu LPDDR2. Odporúčame dokúpiť aj microSD kartu, ktorá slúži ako úložisko. Veľkou výhodou tohto modelu je aj vstavaný Wi-Fi ( 802.11 b / g / n ) a Bluetooth 4.1 čip, takže výborná konektivita je zabezpečená aj bez potreby akýchkoľvek externých zariadení.

Čo sa týka rozhraní, tak okrem microSD sú prítomné aj ethernet, MicroUSB a USB 2.0. Základnej doske vo výbave nechýbajú ani konektory CSI, DSI, HDMI a RCA. Pokiaľ už máš niečo o Raspberry Pi naštudované, určite vieš, čo všetko sa z neho dá vyrobiť. Ide napríklad o klasický počítač, tablet, multimediálne centrum, server či hernú konzolu. Záleží už len na tvojej fantázii a zručnostiach.

S nami kupuješ najvýhodnejšie

Kúpiť Raspberry Pi 3 Model B za 24 €
Špeciálny kupón vo FonTech Shope

Ďalším veľmi dobrým dôvodom na kúpu tohto mini počítača je jeho mimoriadne nízka cena. V slovenských e-shopoch sa síce jeho cena pohybuje od 37 €, no s FonTech Shopom ho môžeš získať omnoho lacnejšie. Stačí, ak v košíku použiješ priložený kupón a cena sa zníži na výborných 24 €. Mal by si sa ale poponáhľať, pretože za túto cenu je k dispozícii iba 12 kusov. Ako spôsob dopravy odporúčame zvoliť Beligum Registered  za 2,35 €.

Takto aplikuješ kupón:

raspberry
Zobraziť celú galériu (5)
Screenshot / GearBest

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
100%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.
  • Juraj Karlubík

    mozem sa spytat, ta cena platila na 12ks alebo iba na 1? Lebo teraz uz je vyssia.

    • Dobrý deň, kupón je už bohužiaľ vypredaný. Platil na 12 ks, teda pre prvých 12 zákazníkov. Jeden zákazník mohol uplatniť kupón len jeden raz. Teraz sme ho nahradili iným kupónom, ktorý spustí cenu takisto nižšie.