Prvé fotografie phabletovej verzie smartfónu ZTE Nubia Z9 Max

Najhoršie stráženým tajomstvom spoločnosti ZTE je zariadenie Nubia Z9. Počas posledných únikov sa na internete objavili fotografie „štandardného“ modelu. Tým to však neskončilo a dnes sa môžeme pozrieť na phabletovú verziu tohto pripravovaného zariadenia.

[/blockquote]

ZTE Nubia Z7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Dokonca sa šíria zvesti o tom, že Nubia uvoľní v tomto roku tri verzie ich vlajkovej lode Nubia Z9. V posledných týždňoch sa zdajú byť tieto dohady vďaka uniknutým fotografiám stále viac pravdivé. Snímky, ktoré unikli dnes ráno, zobrazujú phabletovú verziu zariadenia Nubia Z9, ktorá bude pravdepodobne pomenovaná Nubia Z9 Max. V porovnaním so súčasným modelom Z7 Max, je nový model z hľadiska dizajnu naozaj výrazne aktualizovaný. Má priniesť zliatinové telo s úzkymi rámčekmi displeja.

Obrázky nám síce neprezradia veľa o špecifikáciách zariadenia, no pri bližšom pohľade to vyzerá tak, že phablet ponúkne duálny LED blesk, 16 MPx fotoaparát a snímač odtlačkov prstov. Iné zdroje hovoria o 3 GB RAM, FullHD displeji a Snapdragone 810. Čo si o tom myslíte vy? Budú dohady pravdivé? Alebo ide len o niečí výplod fantázie? Dajte nám vedieť v komentároch!

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.