Po skvelých reakciách, ktoré zožalo UMIDIGI S2, sa jeho výrobca rozhodol vydať ďalší bezrámikový telefón. UMIDIGI S2 Pro príde s lepším displejom a kamerou s väčšou RAM pamäťou a úložiskom, a tiež s odolnosťou proti vode.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

UIMIDIGI S2 Pro prichádza s 8-jadrovým procesorom MediaTek Helio P25 s taktom 2.6 GHz. Tešiť sa môžeš na 6 GB RAM, ktorá zabezpečí hladký chod aj v najnáročnejších situáciách a hravo si poradí s multitaskingom.

Vďaka veľkému 128 GB úložisku môžeš mať v telefóne až 32 000 fotografií, 420 filmov, 16 000 pesničiek alebo nainštalovaných 2 500 aplikácií. Ak by ti to predsa len nestačilo, môžeš si úložisko rozšíriť až na 256 GB pomocou microSD karty.

Kúpiť UMIDIGI S2 Pro za 255 €

Odolnosť voči vode a kvalitný fotoaparát

Vďaka vodeodolnosti môžeš UMIDIGI S2 Pro používať aj v silnom daždi a nemusíš sa báť, žeby došlo k jeho poškodeniu. Vzadu nájdeš 13 + 5 MPx duálny fotoaparát Sony IMX258, ktorý sa postará o zachytenie kvalitných záberov aj v naťažších podmienkach.

Pod ním sa nachádza čítačka odtlačkov prstov. O selfie fotky sa postará predná 16 MPx kamera s technológiou Face Beauty 7.0.

Super cena ako čerešnička na torte

O kvalitný zážitok z používania sa postará FullHD displej s uhlopriečkou 6.0″. Telo UMIDIGI S2 Pro je celé z kovu, vďaka čomu vyzerá naozaj elegantne a pomerne veľa vydrží. Poteší aj Android 7.0 Nougat či obrovská 5100 mAh batéria s technológiou rýchlonabíjania Quick Charge PE + 2.0.

Telefón má tiež slot pre dve nanoSIM karty a plnú podporu LTE. U nás vo FonTech Shope je ale cena rovnako neodolateľná. Presnejšie sa bavíme o čiastke len 255 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
8%
Páči sa mi to
54%
Chcem to
8%
Mám to
8%
Nepáči sa mi to
23%
Neznášam to
0%
O autorovi
Roman Ušák