Predstavia Meizu a AKG slúchadlá na „Connected“ konferencii?

Vyzerá to tak, že Meizu oznámi niekoľko ďalších partnerstiev so značkami špecializujúcimi sa na spotrebnú elektroniku a to práve počas konferencie „Connected“, ktorá sa bude konať tento týždeň. Meizu pravdepodobne uzavrelo partnerstvo s výrobcom slúchadiel AKG. Meizu plánuje konferenciu s názvom „Connected“ na 28. januára, teda dnes, kde by sa podľa informácii malo objaviť zariadenie Meizu M1 mini, ale vyzerá to tak, že predstavenie tohto smartfónu bude len malou časťou tejto akcie.

Spoločnosť už oznámila partnerstvo s Haier (veľký čínsky predajca bielej techniky) a hovorí sa, že spolu predstavia inteligentný router a dokonca aj nejaké zdravotnícke zariadenie. Spolu s týmito fámami sa však objavujú aj informácie o možnej spolupráci so špecialistami na akustiku, firmou AKG. Príspevok na oficiálnom portáli Meizu Weibo ukazuje, že nový produkt od AKG a Meizu by mohol byť odhalený práve na dnešnej konferencii. Po predstavení Meizu MX4 Pro, ktorý je zameraný na audio, by bolo spojenie týchto dvoch spoločností perfektné. Hlavne, ak sa chce spoločnosť aj v budúcnosti uberať týmto smerom.

Pre tých, ktorí nepoznáte AKG, je to rakúska spoločnosť špecializujúca sa na akustické produkty, od mikrofónov až po slúchadlá. Práve ich slúchadlá sa stali v posledných rokoch veľmi populárne a to hlavne medzi profesionálnymi hudobníkmi.

Zdroj: MeizuNews.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.