CEO Xiaomi: Predaje Xiaomi Redmi Note 2 presiahnu 10 miliónov

banner-redmi-note2
Xiaomi Redmi Note 2 je z pohľadu ceny a výkonu momentálne jedným z najlepších zariadení na trhu. Spoločnosť sa totiž rozhodla poháňať zariadenie s cenovkou 177 € procesorom MediaTek Helio X10 (MT6795) a vďaka atraktívnemu vzhľadu bol o tento smartfón veľký záujem už od začiatku predaja.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Výrobca predstavil Xiaomi Redmi Note 2 už 13. augusta a dostupný bol hneď o 3 dni neskôr, čiže 16. augusta. V prvý deň predaja sa Xiaomi podarilo do 12 hodín predať okolo 800 000 kusov, čím vytvorili rekord. Z ďalších správ sme sa dozvedeli, že spoločnosť predala 1,5 milióna kusov len za 15 dní. Po mesiaci, teda 15. septembra bolo oznámených 2,15 milióna predaných kusov. Spoločnosť investovala do rozvoja produkcie, aby uspokojili veľký záujem zákazníkov a podľa slov ich CEO, dokáže Xiaomi Redmi Note 2 vďaka automatizovanej produkcii, nízkej cene a dobrej kvalite ľahko prekročiť hranicu 10 miliónov predaných kusov. Lei Jun síce neuviedol, kedy očakávajú prekročenie tohto medzníka, no vzhľadom na doterajšie predaje môžeme očakávať, že sa tak stane niekedy na začiatku roka 2016.

xiaomi-redmi-note-2-recenzia (11)

Xiaomi Redmi Note 2 kúpite už aj v slovenských e-shopoch

To, že je Xiaomi Redmi Note 2 medzi zákazníkmi tak populárny nie je žiadnym prekvapením. Spolu s výkonným procesorom Helio X10 ponúka 2 GB RAM, 16/32 GB vnútornej pamäte, 13 MPx zadnú a 5 MPx prednú kameru. Na prednej strane zaujme 5.5″ FullHD displejom a poteší aj batéria s kapacitou 3060 mAh. V zariadení beží najnovší MIUI 7 a kúpiť sa dá za cenu 177 € v e-shope iBuygou.com alebo 238 € v slovenských e-shopoch.

Zdroj: GizmoChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.