Teraz čítate
Vytuninguj si vzhľad plochy tvojho Android smartfónu. S týmito parádnymi platenými balíkmi ikon, ktoré sú teraz úplne zadarmo!

Používateľov operačného systému Android by sme mohli rozdeliť na dve skupiny, čo sa týka vzhľadu systému. Tá prvá je spokojná so základným a najradšej si nič nemení. Na druhej strane máme takých používateľov, ktorí sa radi hrajú s rôznymi launchermi, balíčkami ikon či nastaveniami až do špiku kosti. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Ak patríš práve do druhej skupiny, určite si si aspoň raz prezeral balíčky ikon a akurát tie, ktoré sa ti najviac páčili, boli platené. Ceny sa väčšinou pohybujú nad úrovňou 1 €, no v tomto výpredaji si rozhodne prídeš na svoje. Šesť balíčkov ikon, za ktoré by si pred pár dňami zaplatil niekoľko eur, si teraz môžeš stiahnuť úplne zadarmo! Pre ich použitie musíš mať, samozrejme, nainštalovaný alternatívny launcher, ako Nova Launcher, Apex Launcher, ADW Launcher a podobne.

balíky ikon
zdroj fotografie: Google Play

MINIMALE Icon Packmowmo Personalisation £0.69Download
PHIX RETRO - ICON PACKmowmo Personalisation £0.69Download

nenechaj si ujsť
Všetky srandy bokom! Najpopulárnejšie distribúcie Linuxu budú oficiálne dostupné vo Windows Store

iJUK iCON pACKsikebo Personalisation £0.59Download
Murky Icon PackGöktuğ ULAŞ Personalisation £0.99Download
NOU - Icon PackDrumDestroyer Themes Personalisation £1.19Download
DmonD Icon Pack 💎FutureBlink Personalisation £0.99Download

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
100%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent strednej školy so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Vo voľnom čase rád píšem články, pozerám seriály a tiež bicyklujem. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.
  • Lukáš Onufer

    Nou a ijuk nie sú zadarmo :-(