Oukitel K6000: Rýchle nabíjanie a 6000mAh batéria

banner-mx5
Po pôsobivom modele Oukitel U10, chystá v našich končinách nie veľmi známa spoločnosť Oukitel nový smartfón s označením K6000. Novinka je naozaj hodná svojho mena, keďže ponúka batériu s priam neuveriteľnou kapacitou 6000 mAh. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Už na prvý pohľad je jasné, že v prípade tohto smartfónu bude pre zákazníkov najväčším lákadlom jeho batéria. Obrovská kapacita však nie je všetko a prináša so sebou aj jeden neprehliadnuteľný problém, ktorým je dlhšia doba nabíjania. To však výrobca hravo vyriešil použitím nabíjačky, ktorý dodáva pri nabíjaní do zariadenia 2A pri 9V. Okrem veľkej batérie by mal nový Oukitel K6000 5,5″ HD displej, štvorjadrový MediaTek MT6735 procesor, 2 GB RAM, 16 GB pamäte, 13 MPx zadný a 5 MPx predný fotoaparát a Android 5.1. Na internete sa objavil aj kvalitný render zariadenia, na ktorom si môžeme všimnúť, že sa nový K6000 dosť podobá na zariadenia spoločnosti Oppo. Teda až na tú hrúbku, ktorá je ale v prípade použitia tak veľkej batérie pochopiteľná.

oukitel-k6000

Samozrejme, že sa výrobca obrovskou kapacitou batérie dosť vychvaľuje. Podľa slov spoločnosti vydrží zariadenie 10 dní v úspornom režime, 40 dní v pohotovosti a 46 hodín pri stálom používaní. Poteší aj možnosť reverzne nabíjať iné zariadenia. Vďaka technológii rýchleho nabíjania naviac dokážete za 5 minút nabiť zariadenia na takú úroveň, aby zvládlo 2 hodiny 2G hovoru.

Cena nového Oukitel K6000 by sa mala pohybovať na okolo skvelých 125 €. Čo si o novom Oukitel K6000 myslíte? Uvažovali by ste o kúpe takéhoto smartfónu?

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.