Oppo smartwatch prinesú ultrarýchle nabíjanie

Jedným z hlavných problémov zariadení s Android Wear je krátka výdrž batérie. Zatiaľ čo sa výrobcom nedarí predĺžiť práceschopnosť hodiniek kvôli maličkým batériám, spoločnosť Oppo rieši tento problém po svojom. Ich hodinky, o ktorých sa už dlhšie špekuluje, by sa mali nabiť za veľmi krátky čas.

OPPO Find 7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Operačný systém Android Wear sa stal medzi čínskymi výrobcami veľmi obľúbený. Jedným z najzaujímavejších zariadení s týmto systémom sú hodinky spoločnosti Huawei, ktoré ponúkajú dvojdňovú výdrž batérie. Na rad by mala prísť aj firma Oppo, ktorých smarthodinky sú doposiaľ zahalené veľkým rúškom tajomstva. Zvesti však hovoria o tom, že ďalší prírastok do sveta inteligentných hodiniek príde spolu so zariadením Oppo Find 9.

Čo však urobí Oppo smartwatch tak odlišné od ostatných? Hovorí sa, že nabíjanie týchto smartwatch by malo trvať len 5 minút! Predstavte si, že máte hodinky, napríklad od spoločnosti LG, ktoré je potrebné nabíjať každý deň. Večer pred spaním na to však zabudnete a nasledujúci deň sú teda nepoužiteľné. Ultrarýchle – 5 minútové – nabíjanie, by tento problém hravo vyriešilo.

Spoločnosť Oppo urobila obrovský pokrok v nabíjacej technológii. Doteraz sme si to mohli všimnúť pri zariadení Find 7, ktoré prišlo s rýchlou nabíjačkou VOOC a taktiež pri modeli N3, ktoré predstavilo druhú generáciu VOOC technológie.

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.