Potvrdené! OnePlus vstúpi na ďalšie trhy, nebude chýbať Slovensko ani Česko

Minulý týždeň sa na oficiálnom fóre spoločnosti OnePlus objavila výzva určená pre prispievateľov do slovensko-českého vlákna. OnePlus žiadalo o zapojenie sa do neupresnených prekladov. Tajomstvo však odhalil jeden z členov, ktorý sa podieľal na slovenskom preklade. Konkrétne sa totiž jednalo o preklady oficiálnych webových stránok spoločnosti.

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Vzhľadom k tejto skutočnosti sa začalo špekulovať o príchode značky OnePlus na slovenský aj český trh. Tieto dohady podporila aj samotná spoločnosť a to tým, že uverejnila na ich oficiálnom facebookovom profile upútavku s nápisom „Hádajte, čo majú tieto miesta spoločné?“. Okrem tohto textu obsahuje plagát aj rôzne historické a prírodné miesta, ktoré sú charakteristické pre konkrétne krajiny. To nielen, že potvrdilo domnienku o vstupu na ďalšie trhy, ale tak trochu aj prezradilo, o ktoré trhy sa bude konkrétne jednať. Okrem Slovenska a Česka by malo OnePlus prísť do Poľska, Nórska, Litvy, Lotyšska, Írska, Rumunska, Bulharska, Maďarska, Chorvátska, Slovinska, Grécka a Cypru. Tieto informácie boli dnes potvrdené priamo spoločnosťou, keďže na vlastnom fóre zverejnila obrázok a príspevok, ktorý potvrdzuje príchod OnePlus do všetkých krajín Európy. Spoločnosť tiež zverejnila, že na oslavu príchodu do Európy usporiada akcie, z ktorých sa bude jednať konať aj v Prahe, konkrétne 10. marca.

oneplus_prichadza_na_slovensko

Čo však môže OnePlus ponúknuť možným záujemcom? Ich jediný smartfón, ktorý pri predstavení v roku 2014 nazvali „flagship killer“. Zariadenie je poháňané Snapdragonom 801, ktorému sekunduje grafika Andreno 330 a 3 GB RAM. Ponúkne displej s uhlopriečkou 5,5″ a FullHD rozlíšením. Hlavný fotoaparát od spoločnosti Sony má rozlíšenie 13 MPx a dokáže nahrávať videá až do 4K. Nechýba Bluetooth, Wifi, NFC, GPS atd. Viac informácií o zariadení nájdete na oficiálnych stránkach spoločnosti OnePlus.

O priebehu vstupu OnePlus na slovenský a český trh vás ešte budeme informovať.

Zdroj: OnePlus.net

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.