Potvrdené! OnePlus vstúpi na ďalšie trhy, nebude chýbať Slovensko ani Česko

Teraz čítate
Potvrdené! OnePlus vstúpi na ďalšie trhy, nebude chýbať Slovensko ani Česko

Minulý týždeň sa na oficiálnom fóre spoločnosti OnePlus objavila výzva určená pre prispievateľov do slovensko-českého vlákna. OnePlus žiadalo o zapojenie sa do neupresnených prekladov. Tajomstvo však odhalil jeden z členov, ktorý sa podieľal na slovenskom preklade. Konkrétne sa totiž jednalo o preklady oficiálnych webových stránok spoločnosti.

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Vzhľadom k tejto skutočnosti sa začalo špekulovať o príchode značky OnePlus na slovenský aj český trh. Tieto dohady podporila aj samotná spoločnosť a to tým, že uverejnila na ich oficiálnom facebookovom profile upútavku s nápisom „Hádajte, čo majú tieto miesta spoločné?“. Okrem tohto textu obsahuje plagát aj rôzne historické a prírodné miesta, ktoré sú charakteristické pre konkrétne krajiny. To nielen, že potvrdilo domnienku o vstupu na ďalšie trhy, ale tak trochu aj prezradilo, o ktoré trhy sa bude konkrétne jednať. Okrem Slovenska a Česka by malo OnePlus prísť do Poľska, Nórska, Litvy, Lotyšska, Írska, Rumunska, Bulharska, Maďarska, Chorvátska, Slovinska, Grécka a Cypru. Tieto informácie boli dnes potvrdené priamo spoločnosťou, keďže na vlastnom fóre zverejnila obrázok a príspevok, ktorý potvrdzuje príchod OnePlus do všetkých krajín Európy. Spoločnosť tiež zverejnila, že na oslavu príchodu do Európy usporiada akcie, z ktorých sa bude jednať konať aj v Prahe, konkrétne 10. marca.

oneplus_prichadza_na_slovensko

Čo však môže OnePlus ponúknuť možným záujemcom? Ich jediný smartfón, ktorý pri predstavení v roku 2014 nazvali „flagship killer“. Zariadenie je poháňané Snapdragonom 801, ktorému sekunduje grafika Andreno 330 a 3 GB RAM. Ponúkne displej s uhlopriečkou 5,5″ a FullHD rozlíšením. Hlavný fotoaparát od spoločnosti Sony má rozlíšenie 13 MPx a dokáže nahrávať videá až do 4K. Nechýba Bluetooth, Wifi, NFC, GPS atd. Viac informácií o zariadení nájdete na oficiálnych stránkach spoločnosti OnePlus.

O priebehu vstupu OnePlus na slovenský a český trh vás ešte budeme informovať.

Zdroj: OnePlus.net

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.