Predaj najčerstvejšej vlajkovej lode od OnePlus beží naplno po celom svete. Nový OnePlus 6T navyše môžeš získať s takmer 100 € zľavou voči oficiálnemu e-shopu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Špeciálna cena len u nás

OnePlus 6T v konfigurácii so 6 GB operačnej pamäte a 128 GB úložiskom ťa vyjde na špičkových 577 €, avšak musíš sa poponáhľať, keďže táto ponuka je naozaj jedinečná a limitovaná časom.

Kúpiť OnePlus 6T 8 GB + 128 GB s plným LTE za 577 €
Bleskový výpredaj!

Vďaka doprave EU Priority Line, ktorá stojí pár centov, nebudeš musieť platiť ani ďalšie poplatky navyše. Colné konanie totižto za teba kompletne odbaví predajca. Ty teda len zaplatíš a čakáš na kuriéra. Dodanie až pred dvere tvojho domu potrvá 7-15 pracovných dní.

Maximálny výkon s najnovšími vychytávkami

OnePlus 6T ti ponúkne 6.41″ FHD+ displej, ktorý chráni Gorilla Glass 6 s 2.5D zaoblením. Vo výreze v tvare kvapky sa nachádza predná kamera s rozlíšením 16 MPx a clonou f/2.0. Snímač odtlačkov prstov by si na zadnej strane hľadal márne, ten sa totižto nachádza v displeji. Na zadnej strane ale stále nájdeš duálny fotoaparát s rozlíšením 16 + 20 MPx a clonou f/1.7. Ten disponuje optickou stabilizáciou a novou funkciou Nightscape, ktorá o poznanie vylepšuje nočné fotografie.

Výkon vlajkovej lode ti zabezpečí v súčasnosti najvýkonnejší procesor z dielne Snapdragonu, presne Snapdragon 845. Tomu sekunduje už spomínaných 6 GB operačnej pamäte a na dáta budeš mať k dispozícii 128 GB úložisko. Batériu s kapacitou 3700 mAh dokážeš podľa výrobcu nabiť iba za pol hodiny. Dokonalý používateľský zážitok ti vo finále zabezpečí nadstavba OxygenOS, ktorá je postavená na najnovšom Android Pie. Absencia 3.5 mm audio jacku nie je už nič výnimočné, v balení však dostaneš redukciu z USB-C na 3.5 mm audio jack.

O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách.