Teraz čítate
[Aktualizované] Xiaomi Roidmi B1 okuliare s filtrom modrého svetla a UV žiarenia už v predobjednávke! Využi náš exkluzívny kupón

banner-redmi-4aV ponuke jedného z najväčších čínskych výrobcov, Xiaomi, nenájdeme len skvelé telefóny, ale aj mnoho zariadení do domácností, rôzne gadgety a do ponuky pribudli aj okuliare Xiaomi Roidmi B1. Tie boli predstavené iba nedávno, no už o pár dní sa dostanú na sklad e-shopu Geekbuying, kde si ich môžeš objednať.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Pracuješ dlhé hodiny za počítačom a tvoje oči sú vystavené modrému svetlu či UV žiareniu? Ak áno, tak sú okuliare Xiaomi Roidmi B1 pre teba ako stvorené. Pri ich návrhu myslel výrobca na zrak používateľa, a preto dokážu odfiltrovať až 99,99 % škodlivého UV žiarenia a 35 % modrého svetla vyžarovaného z obrazoviek zariadení. Celá konštrukcia je rozložená do niekoľkých častí, ktoré si svoje miesto nášli v jednoduchej krabičke. Aby okuliare sadli všetkým, výrobca k nim dodáva dva kusy sediel na nos v dvoch veľkostiach, z ktorých si môže používateľ vybrať to najpohodlnejšie.

zdroj fotografie: Weibo

Predobjednať Xiaomi Roidmi B1 za exkluzívnych 38 €
Zľavový kupón FONTECH

Celý rám je vyrobený z materiálu s vysokou húževnatosťou a je odolný voči opotrebeniu. V balení zákazník nájde aj dva páry náhradných rúčok. Jeden z nich je v elegantnom prevedení s klasickou patinou a rámom, zatiaľ čo druhý pár je vhodnejší na nosenie pri rôznych aktivitách, nakoľko je vyrobený z protišmykového materiálu. Budúci majiteľ sa nemusí obávať ani toho, že mu budú okuliare na nose po dlhom čase vadiť.

Xiaomi Roidmi B1 okuliarezdroj fotografie: Zaeke

S hmotnosťou len 21 gramov sú teda vhodné na nepretržité nosenie. Aj keď ide o skvelú pomôcku pri práci s počítačom, ich nevýhodou je absencia šošoviek, kvôli čomu nie sú tieto okuliare príliš vhodné pre tých, ktorí sú odkázaní na silné dioptrické sklá. Ak sa ti ale tento elegantný doplnok aj tak zapáčil, už onedlho si ho budeš môcť objednať za exkluzívnu cenu 38 €, ktorú dosiahneš aplikovaním nášho jedinečného zľavového kupón FONTECH do objednávky. 

Xiaomi Roidmi B1 okuliarezdroj fotografie: Zaeke

Xiaomi Roidmi B1 okuliarezdroj fotografie: Zaeke

zdroj fotografií: Zaeke

Xiaomi Roidmi B1 okuliarezdroj fotografie: Weibo

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
39%
Páči sa mi to
21%
Chcem to
14%
Mám to
7%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
18%
O autorovi
Matúš Mitro
Študujem na vysokej škole a zaujímam sa o novinky vo svete technológií, ktoré ma neustále neprestávajú prekvapovať. Môj záujem ma doviedol až k portálu FonTech.sk, kde pracujem ako redaktor. Kontakt: matus@fontech.sk
  • Frederik Hrušovský

    Ako veľmi menia farby? 😄 Ovplyvní to nejako farebnosť obrazovky?

  • Michal Fáber

    Asi ako dlho bude kód fungovať?