Nový teaser od Xiaomi naznačuje predstavenie zrkadlovky, konať sa bude 19. októbra

banner-minote
Nejaký ten piatok dozadu sme vás informovali o skutočnosti, že Xiaomi plánuje vstúpiť aj na trh s digitálnymi fotoaparátmi. Predbežné informácie naznačovali, že spoločnosť predstaví hneď 3 novinky naraz. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Pozvánka ku konferencii, ktorá sa uskutoční 19. októbra dorazila k vybraným novinárom už predvčerom. Verejnosť okamžite zaplavili špekulácie, čo to vlastne Xiaomi pripravuje. Dnes je okolo novinky oveľa jasnejšie, nakoľko sa na internete objavil obrázok, ktorý ukazuje skutočnosť, že Xiaomi naozaj plánuje predstaviť digitálny fotoaparát, respektíve zrkadlovku, už 19. októbra. Novinka by mala mať samostatné telo a objektív. Ako už býva dobrým zvykom u Xiaomi, opäť by sme sa mali dočkať lákavej ceny, ktorú doplnia nadupané špecifikácie.

xiaomi-teaser-19-oktober

Teraz sú možno niektorí z vás sklamaní, no informácie o predstavení Xiaomi Mi5 stále nezahadzujeme, keďže podľa niektorých zdrojov má v tento deň Xiaomi predstaviť hneď tri produkty. Nové informácie tesne pred konferenciou prichádzajú v pravidelných intervaloch a my sa tak možno dočkáme predbežného uverejnenia novinky.

Zdroj: Gizchina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Šéfredaktor a spoločník FonTech.sk, no najmä technologický nadšenec, ktorý nepohrdne akoukoľvek novinkou. Ak by si sa potreboval o niečom poradiť, neváhaj a napíš mi na [email protected]
 • patko64

  tak toto zrkadlovka určite nebude. Už podla fotky a toho že to ma priehľadný optický hľadáčik na pravo hore podla obrázka usudzujem že to bude mirrorless systém. Napr. ako Fuji X-Pro1.
  Treba si zistiť čo je zrkadlovka na akom princípe pracuje a prečo sa zrkadlovka volá zrkadlovkou.

 • Lukas Markech

  http://i2.wp.com/www.gizchina.com/wp-content/uploads/images/2015/10/xioami-mipad-2-teaser.png?w=640

  nebude to zrkadlovka ale xiaomi holiaci strojcek – aspon podla vasej logiky :D

  vyzera to na device s odnimatelnou klavesnicou – mozno novy MiPad