Postupné odstraňovanie obľúbeného 3,5 mm zvukového jacku núti výrobcov k čoraz vyššej kreativite pri alternatívnych riešeniach. Nový gadget od Xiaomi sa na celú situáciu pozerá z úplne iného uhla.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Nový Xiaomi Bluetooth Audio prijímač je gadget, ktorý premení tvoje káblové slúchadlá na bezdrôtové. Zariadenie obsahuje úsporný čip s prenosovou technológiou Bluetooth 4.2, vďaka ktorej ti vstavaná 97 mAh batéria zabezpečí až 4 hodiny prehrávania. Nabíjanie prebieha pomocou microUSB konektora (5V pri 1A), a tak nebude problém ani s nabíjaním pomocou power banky.

zdroj fotografie: Xiaomi

Xiaomi Bluetooth prijímač dokáže byť spárovaný s dvoma zariadeniami naraz, ale v jednom momente môže prehrávať zvuk len jedno z nich. Pre ovládanie napájania, rovnako ako aj spárovanie slúži jedno hlavné tlačidlo. Vďaka ľahkej a drobnej konštrukcii s veľkým plastovým klipom ho rýchlo a jednoducho pripevníš na oblečenie. Toto riešenie tak ocenia najmä športovci či cestovatelia. Dosah prijímača je 10 metrov.

zdroj fotografie: Xiaomi

Inovatívne riešenie od Xiaomi je namieste, nakoľko vyrába kvalitné káblové štupľové slúchadlá, ktoré sú vďaka výbornej cene rozšírené po celom svete. A z nových smartfónov sa jack pomaly vytráca, čo na prvý pohľad vyzeralo, že ide Xiaomi samo proti sebe. Okrem oživovania slúchadiel môžeš Xiaomi Bluetooth Audio prijímač využiť aj v pohodlí domova pre bezdrôtové pripojenie k zvukovej technike alebo k autu na spôsob handsfree.

zdroj fotografie: Xiaomi

Kúpiť Xiaomi Bluetooth prijímač za 18 €

Súčasťou balenia je okrem samotného gadgetu aj 3,5 mm AUX kábel. Xiaomi Bluetooth Audio prijímač je už v predaji a tvoj môže byť za skvelých 18 €.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
33%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
67%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]
 • marek7610

  Objednané

 • Brano

  Pôjde použiť aj trojica tlačidiel na slúchadlách na ovládanie hlasitosti, prepínanie skladieb, prijatie hovoru … ?

 • Peter

  18 eur ???????????!!!!! Sa zblaznili ?! Cakal som kym s tym niekto pride ale za tuto cenu ????!! Hanba!! A vydrz 4 hodiny ?? No s prepacenim si to mozu strcit presne tam !!! Tfuj šaomi !!! Postupne sa mi zhnusuju… o chcilku asi prelepim logo na svojich BT reprakoch logom nahryznuteho jablka….

 • Andrej

  No neviem, lacny gadget si predstavujem v inej cene ako 18€ (co je viac ako som ochotny dat za sluchadla samotne)

 • marek7610

  Už doma. Funguje skvelo. Ja odporúčam.