Teraz čítate
Novú generáciu Xiaomi Mi Notebook Air so snímačom odtlačkov prstov aj najnovším Core i5 procesorom si už môžeme predobjednať. V masívnej zľave a bez DPH

O tom, že Xiaomi dokáže vyprodukovať výnimočné a skvelé smartfóny spolu s neskutočným množstvom inteligentných gadgetov, je snáď každému úplne jasné. To však nie je stále dosť a preto Xiaomi nedávno predstavilo novú verziu svojho Xiaomi Mi Notebook Air.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Xiaomi Mi Notebook Air je veľmi úspešným notebookom od Xiaomi, ktorý sa v roku 2017 dočkal vylepšení a to nielen po stránke výkonu. Tento nádherný 13,3-palcový notebook, ktorý sa parametrami a rozmermi podobá na Apple Macbook, beží na operačnom systéme Windows 10. Oproti predchodcovi je však možné badať zmeny hneď po otvorení notebooku. Na touchpade si pozorné oko každého nadšenca hneď všimne snímač odtlačkov prstov. Novinka dostala do vienka aj ďalšie menšie hardvérové zmeny, ktoré v konečnom dôsledku oproti predchodcovi prinášajú navýšenie výkonu.


zdroj fotografie: Sohu.com

V útrobách najnovšej verzie Xiaomi Mi Notebook Air tepe procesor Intel i5-7200U 7. generácie, ktorý dokáže poskytnúť maximálnu frekvenciu 3,1 GHz. Skvelý grafický výkon poskytne aj grafická karta NVIDIA GeForce MX150 s 2GB GDDR5 pamäťou. Používateľ má možnosť pripojenia až troch obrazoviek, pričom v dvoch z nich je schopná zobraziť obsah až v 4K rozlíšení. Operačná pamäť RAM disponuje kapacitou 8 GB a rýchlosť systému podporí aj SSD disk o veľkosti 256 GB. Čo sa týka displeja, môžeš sa tešiť na krásny 13,3 palcový IPS displej s FullHD rozlíšením 1920 x 1080 (166 ppi). Ten navyše ponúka široký 170° pozorovací uhol a jas 300 nitov.


zdroj fotografie: Sohu.com

Kúpiť Xiaomi Mi Notebook Air 13 2917 za 771 € bez DPH
Kupón NEWMIAIR13

Najnovšiu verziu Mi Notebook Air si môžeme predobjednať aj my. Do ponuky ho zaradil e-shop GearBest za skvelú cenu 771 €, ktorú poskytne zľavový kupón NEWMIAIR13 a čo je hlavné, bez DPH. Stačí ak po prihlásení aplikuješ zľavový kupón a následne zvolíš možnosť dopravy EU Express, za ktorú si priplatíš len 4,55 €. S celkovou sumou 776,15 € je táto cena oproti konkurenčným slovenským e-shopom, ktoré ponúkajú ešte stále predošlý model za cenu vyššiu ako 1150 €, bezkonkurenčná! Nezabudni však, že každý notebook od Xiaomi príde s čínskou verziou Windows 10, ktorú bude potrebné preinštalovať.

kanvica

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
17%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
67%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
17%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Hrabčák
Som študent doktorandského štúdia na Technickej univerzite v Košiciach v odbore Multimediálne telekomunikácie. Moderné technológie sú pre mňa nie len niečo, čo študujem, ale aj koníček. Okrem technológií rád počúvam a tvorím elektornickú hudbu.