No.1 prichádza s novým robustným smartfónom M2

Spoločnosť No.1 prehodnotila svoje ciele a z pozície výrobcu klonov populárnych smartfónov, prešla na vlastné zariadenia. Ich najaktuálnejším modelom je No. 1 M2 so 4,5″ displejom a Androidom 5.0.

Výrobca na nás nikdy neurobil dojem tým, koľko smartfónov okopíroval. Navzdory tomu vyzerá ich robustný smartfón naozaj dobre, takže si spoločnosť možno predsalen napraví reputáciu. Spoločnosť pochopila, že naozaj odolný telefón nemusí mať len základné funkcie a spektrum možností využitia týchto vode odolných, takmer nerozbitných zariadení sa dá výrazne rozširovať.

Rovnako ako väčšina odolných telefónov, aj model M2 vyzerá ako pogumovaná „tehla“ s dotykovým displejom. Čo sa týka presnejších špecifikácií, zatiaľ vieme len to, že zariadenie ponúkne 4,5″ displej, certifikáciu IP68 a pobeží v ňom Android 5.0. Hovorí sa tiež o použití procesora MediaTek MT6732, podpore LTE a batérii s kapacitou viac ako 2500 mAh.

Myslíte si, že sú takéto zariadenia vhodné na každodenné používanie? Dajte nám vedieť svoj názor v komentároch.

Zdroj: GizChina.com, En.001phone.cn

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.