Teraz čítate
Najpredávanejší Xiaomi smartfón v najvýkonnejšej verzii je teraz dostupný za fenomenálnu cenu. Odoláš tejto nadupanej ponuke?

Xiaomi má vo svojej ponuke skutočne pestrý výber rôznych zariadení, smartfóny nevynímajúc. Spomedzi všetkých modelov ale jeden vyniká svojou popularitou u zákazníkov. Xiaomi Redmi 4X je totiž najpredávanejším smartfónom spoločnosti, za čo môže najmä jeho kvalitné spracovanie a veľmi lákavá cenovka.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Dnešným trendom pri výbere nového smartfónu u mnohých zákazníkov nie sú len bezrámikové obrazovky či najvýkonnejší hardvér. Mnohí totiž skôr uprednostnia lacnejší kúsok, ktorý bude dokonale vyhovovať ich požiadavkám prepracovaného modelu za skvelú cenu. Práve tieto podmienky spĺňa aj najpredávanejší kúsok od Xiaomi – model Redmi 4X. Jeho celokovová konštrukcia už na prvý pohľad láka pohľady, pričom výbavou a cenou potvrdzuje dominanciu vo svojom segmente. Aby tých pozitív nebolo málo, tak v dnešnej akciovej ponuke sa ocitá najvyššia výkonová verzia, ktorá uspokojí aj náročnejšieho používateľa.

zdroj fotografie: xwtoutiao.cn

V precízne vyrobenom tele sa nachádza 8-jadrový procesor Snapdragon 435. Každé jadro tiká na frekvencii 1,4 GHz, no v spolupráci so 4 GB operačnou pamäťou RAM dokáže poskytnúť slušnú dávku výkonu, s ktorým zvláda tiež náročnejšie operácie. Do väčšieho 64 GB úložiska je možné uložiť množstvo osobných súborov. Nechýba však ani podpora microSD kariet. Kvality Xiaomi Redmi 4X rozširuje aj kompaktný 5″ displej s HD rozlíšením. Ten si z energie veľkej 4100 mAh batérie neukrojí vôbec veľa a spolu s ďalšími energeticky nenáročnými prvkami výbavy dosahuje výdrž na jedno nabitie pokojne aj niekoľko dní.

zdroj fotografie: xwtoutiao.cn

Kúpiť Xiaomi Redmi 4X za 131 €
4 GB RAM/64 GB ROM
Kupón 4X64GB

Redmi 4X sa navyše môže pýšiť novým operačným systémom Android 7.1.1, ktorý je doplnený o nadstavbu MIUI 8. Budúci majiteľ však môže už 11. augusta očakávať významnú aktualizáciu na ešte prepracovanejšie a bleskovo rýchle MIUI 9. Tento najpredávanejší smartfón spoločnosti ale nezaostáva ani pri fotoaparáte, ktorý ponúka hlavný 13 MPx snímač s clonou f/2.0. Jeho selfie verzia nad obrazovkou disponuje 5 MPx rozlíšením a clonou f/2.2. Pravdaže nesmieme zabudnúť na konektivitu, ktorú, bohužiaľ, výrobca v tomto prípade ochudobnil o 800 frekvenciu. Napriek jeho absencii si však majiteľ dokáže vo väčších mestách vychutnať surfovanie v 4G sieti.

zdroj fotografie: xwtoutiao.cn

Jeden malý nedostatok však dokáže tento model vynahradiť mnohými inými „plusmi“, ku ktorým rozhodne patrí aj cena. Aktuálne ponuky čínskych e-shopov sú čoraz lákavejšie, a tak sa aj GearBest.com snaží zákazníkov prilákať na tento smartfón za skvelú cenu. S našim kupónom 4X64GB sa ale cenovka za Xiaomi Redmi 4X v najvyššej výkonovej verzii zmení na ešte lákavejších 131 €. Pri doručení však treba počítať s možnosťou platby dodatočného poplatku DPH vo výške 20 %.

Kupón môžeš v košíku uplatniť nasledovne: 

zdroj fotografie: Screenshot / GearBest

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Matúš Mitro
Študujem na vysokej škole a zaujímam sa o novinky vo svete technológií, ktoré ma neustále neprestávajú prekvapovať. Môj záujem ma doviedol až k portálu FonTech.sk, kde pracujem ako redaktor. Kontakt: [email protected]