Teraz čítate
Najlacnejšie inteligentné Xiaomi tenisky si teraz najlacnejšie môžeš kúpiť aj ty!

Pred niekoľkými dňami sme ti priniesli článok o čerstvo predstavených Xiaomi teniskách. V najnovších Xiaomi Mijia teniskách si môžeš zašportovať už aj ty.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Xiaomi sa pri výrobe tradične zameralo pre potreby aktívnych ľudí. Hrúbka stien tenisiek dosahuje iba 2 mm, aby umožnili prúdenie vzduchu a dýchanie. Zároveň to prispieva k čo najnižšej hmotnosti, ktorá je pri mužskej veľkosti 42 – 278 g a pri ženskej 37 je to 213 g. Xiaomi myslelo aj na bezpečnosť pri behu a svoje inteligentné tenisky vybavilo reflexnými prvkami, ktoré ťa pri športovaní za tmy spravia lepšie viditeľným.

Zdroj fotografie: Xiaomi

To najdôležitejšie na týchto teniskách je skryté priamo v ich vnútri. Jedná sa o Huami inteligentný čip druhej generácie, ktorý je ukrytý v drobnom plastovom obale s certifikáciou IP67. Vďaka 6-osovému gyroskopu a spojeniu s tvojím mobilom môžeš dostávať presné informácie o počte krokov, prejdenej vzdialenosti, spálených kalóriách, ba dokonca rýchlosti chôdze/behu. O napájanie sa stará „gombíková“ batéria CR2032. Keďže senzor je iba jeden a topánky v páre 2, môžeš si vybrať, do ktorej ho umiestníš.

Kúpiť Xiaomi Mijia tenisky za 66 €
Zľavový kupón TWITTER

Na záver to najhlavnejšie, čo každého zaujíma, cena. Už minule sme spomínali, že sa jedná o najlacnejšie inteligentné tenisky od Xiaomi. Ich reálna cena, za ktorú si ich môžeš teraz kúpiť, však výrazne prekonala naše očakávania. Tvoje môžu byť iba za 66 € s použitím kupónu TWITTER.

Zdroj fotografie: Gearbest.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
13%
Páči sa mi to
63%
Chcem to
0%
Mám to
25%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na juraj@fontech.sk