Meizu za 60 sekúnd vypredalo 100 000 kusov Meizu M1!

V stredu ráno sa v Číne začal predávať za cenu 112 dolárov Meizu M1 (Blue Charm). Len 60 sekúnd od spustenia predaja tohto zariadenia sa predalo 100 000 kusov, čím sa hneď stalo vypredaným. V prípade, ak by ste boli zvedaví, či bol počet predaných telefónov skutočný, Meizu má pre vás odpoveď. Spoločnosť tvrdí, že použili filter pre boj s falošnými objednávkami, aby sa ubezpečili, že všetky objednávky boli naozaj reálne.

Meizu-Blue-Charm-NoteMeizu M1 je cenovo dostupný smartfón vybavený 5″ displejom s rozlíšením 1280 x 768 pixelov. Poháňa ho 64-bitový, štvorjadrový Mediatek MT6732 taktovaný na 1,5 GHz spolu s grafikou Mali T-760. Zariadenie využíva 1 GB RAM a ponúka 8GB úložný priestor. Tí, ktorí vyžadujú väčšie úložisko, môžu využiť microSD slot, ktorý dokáže pracovať s pamäťovými kartami o veľkosti až 128GB. Na zadnej strane prístroja sa nachádza 13 MPx fotoaparát, zatiaľ čo vpredu nájdeme 5 MPx kameru. Meizu momentálne zariadenie ponúka s batériou, ktorá ma kapacitu 2500 mAh, hoci pôvodne plánovali 2610 mAh. Prostredníctvom optimalizácie bol však výrobca schopný aj s menšou batériou udržať rovnakú výdrž telefónu. Smartfón ponúka taktiež možnosť využívania LTE sietí.

Meizu určite čoskoro príde s ďalšou dávkou M1 zariadení, zvlášť po tak sľubnom začiatku predaja. Zdá sa, že model „rýchleho predaja“ dokonale funguje v kategórii cenovo dostupných zariadení, ako je Meizu M1.

Zdroj: PhoneArena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.