Meizu M1 ukazuje v GFXbench 64-bitový MT6732 procesor

Len pred troma dňami sa v GFXBench objavil záhadný smartfón s jednoduchým názvom Meizu M1, ktorý by mal mať displej do 5″ a štvorjadrový procesor MT6732. Meizu M1 (snáď ide o finálny názov) je považovaný za rovnaké zariadenie, ako je očakávané Meizu M1 mini, o ktorom informácie unikli pre pár dňami vďaka Meizu VP Li Lan.

Meizu MX4 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

GFXBench je sada nástrojov, ktoré sú často používané či už používateľmi, alebo priamo výrobcami na zistenie výkonu svojich produktov. Takýmto benchmarkom často vďačíme za úniky informácii o očakávaných zariadeniach. V benchmarkoch sa okrem informácií o procesore nového zariadenia dozvedáme, že bude využívať 1 GB RAM, grafický čip Mali T760 a bežať bude na Androide 4.4 KitKat. Vnútorné úložisko by malo mať veľkosť 5 GB. Tieto špecifikácie sú slabšie ako v prípade 5,5″ Meizu M1 note, ale napriek tomu by mali stačiť pre boj s konkurenciou ako je napríklad Xiaomi Redmi 2.

Bližšie informácie k fotoaparátu neboli zverejnené, no pôjde zrejme o kombináciu 2 MPx predného a 8 MPx zadného fotoaparátu. Displej by mal mať veľkosť 4,7″ a rozlíšenie 1280 x 720 pixelov.

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.