Meizu M1 Note 2 na novej fotografii, ukazuje hardvérové domovské tlačidlo

Spoločnosť Meizu potvrdila, že predstavia svetu novú variantu ich Meizu M1 Note už druhého júna. Vďaka uniknutým obrázkom sa však už dnes dozvedáme detaily napríklad o umiestnení uzamykacieho tlačidla.

[/blockquote]

Meizu M1 Note môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Najnovšie fotografie okrem iného opäť potvrdzujú oválne fyzické tlačidlo pod displejom. Tlačidlo síce vyzerá zaujímavo, no v prípade spoločnosti Meizu nás použitie práve takéhoto tvaru nijako neprekvapilo. Už pred mesiacom sme totiž mali možnosť vidieť rovnako vyzerajúce tlačidlo na uniknutých fotografiách údajného Meizu MX5. Posledné informácie však hovoria o tom, že nový tvar tlačidla v prípade M1 Note 2 prinesie „len“ lepší používateľský zážitok a nebude obsahovať snímač odtlačkov prstov. Čo sa týka celkového vzhľadu, zariadenie príde v kombinácii plastového tela s kovovým rámčekom.

meizu-m1-note-2-02

Smartfón sa taktiež objavil v GeekBench, odkiaľ sa dozvedáme o 4,6″ displeji s FullHD rozlíšením, ktorý prinesie naozaj úchvatnú hustotu pixelov. Ďalšie uvedené špecifikácie sú 64-bitový, osemjadrový procesor MediaTek MT6753, 2 GB RAM, 13 MPx zadná a 8 MPx predná kamera. V zariadení pobeží Android 5.1.

meizu-m2-note

Vzhľadom na fotografie, ktoré unikli skôr, sa v nás objavujú pochybnosti. Predtým zobrazený smartfón nevyzeral ako kompaktné zariadenie so 4,6″ displejom. Preto vám odporúčame, aby ste tieto informácie brali s rezervou a všetci si v pokoji počkáme na oficiálne odhalenie, ktoré sa uskutoční už 2. júna.

Zdroj: GizmoChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.