Teraz čítate
Meilan X5 je gadget určený pre každého správneho cyklistu

Pokiaľ je pre teba bicykel najlepším dvojkolesovým priateľom na cestách, daruj mu darček a vybehni na cesty s novou vylepšenou výbavou v podobe Meilan X5.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Meilan X5 je špeciálne zadné svetlo, ktoré v sebe zahŕňa viac bezpečnostných prvkov v jednom. Celé zariadenie sa skladá z 3 hlavných častí. Jednou z nich je držiak, ktorý sa pripevní na tyč sedla. Držiak poskytuje jednoduché pripevnenie zadného svetla, ktoré si tak môžeš z bezpečnostných dôvodov pred opustením bicykla zložiť a vyhnúť sa tak krádeži. Zároveň umožňuje nastaviteľný sklon v rozsahu až 180°.

zdroj fotografií: Alibaba.com

Zobraziť cenu svetla Meilan X5

Už spomínanou druhou časťou je samotné zadné svetlo, ktoré v sebe obsahuje 2000 mAh batériu nabíjateľnú pomocou microUSB portu. Zadné svetlo obsahuje jeden pár oranžových smeroviek a veľký červený varovný pruh, ktorý dokáže svietiť, prípadne v závislosti od signálu zobrazovať červený prechod. Výbavu zakončuje laserové svetlo, ktoré znázorňuje bezpečný odstup do bicykla červeným laserom. Šírka zadného svetla je 10 cm, hrúbka 3 cm a dĺžka 5 cm, vďaka čomu by nemalo prekážať pri bicyklovaní.

zdroj fotografií: Gearbest.com

Poslednú hlavnú časť tvorí drobné diaľkové ovládanie, ktoré sa pripevní na riadidlá bicykla. Obsahuje až 4 tlačidlá slúžiace pre ovládanie smeroviek, zadného svetla a laserových čiar. Komunikácia medzi ovládačom a zadným svetlom prebieha úplne bezdrôtovo. Celá táto výbava je vodotesná certifikátom IPX4, takže sa dá bez problémov používať aj počas daždivých dní. Svoj vlastný Meilan X5 kúpiš z Číny iba za 20 €.


zdroj fotografie: Gearbest.com

Meilan X5 lightMeilan X5 light

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
6%
Páči sa mi to
63%
Chcem to
25%
Mám to
6%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na juraj@fontech.sk