Možno si ešte rozpamätáš na časy, keď smartfónom s najlepším pomerom ceny a výkonu neohrozene vládlo Xiaomi Redmi Note 3 Pro. Zlaté časy sú však pre čínskeho giganta nadobro preč. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Aj ostatní výrobcovia totiž pochopili, že skvelo vybavené zariadenie za rozumný peniaz dokáže niekedy priniesť oveľa väčší úspech ako vlajková loď s top špecifikáciami. Ako z učebnice tak vzišlo LeEco Le 2 vo vylepšenej verzii, ktoré mnohým nenechá peňaženky na pokoji. Je to najmä perfektná „optimalizácia“ pre európsky trh, kedže tento smartfón ponúka všetko, čo si môže používateľ v našich končinách priať.

zdroj fotografie: Chezasite

Kúpiť LeEco Le 2 za fantastických 154 €
Verzia s plným LTE a Snapdragonom 652

Skvelý základ vytvára hliníková konštrukcia s nádherným dizajnom, ktorý by mu mohli závidieť aj niektoré vlajkové lode. Prednú stenu vypĺňa 5,5-palcový IPS FullHD displej. Pod kapotou tlčie procesor Qualcomm Snapdragon 652, ktorý sa považuje za korunovaného kráľa procesorov pre strednú triedu. Kooperuje s ním výkonný akcelerátor Adreno 510, 3 GB RAM pamäť a 32 GB interné úložisko, bohužiaľ, bez možnosti dodatočného rozšírenia skrz microSD karty. O plne dostačujúcom výkone svedčí aj skóre v Antutu, ktoré činí výborných 81 358 bodov!

3000 mAh batéria, no najmä špičkovo optimalizovaná nadstavba eUI 5.9 s Androidom 6.0 Marshmallow vytvárajú výborný zážitok z používania. 16 MPx hlavný fotoaparát je podporovaný 8 MPx snímačom na prednej strane. Vďaka nemu si tak dokážeš vytvoriť vynikajúce selfie fotografie. Ako sme už spomínali vyššie, pre mnohých je bezpodmienečne kľučovým atribútom plná podpora LTE frekvencií slovenských operátorov, a tak sa model Le 2 môže pýšiť aj touto nesmierne oceňovanou vlastnosťou.

zdroj fotografie: Androidcentral

Po stránke konektivity tak nájdeš v ponuke aj toľko chcenú 800 MHz LTE frekvenciu, vďaka ktorej budeš môcť mobilný internet štvrtej generácie využívať naozaj všade. Čerešničkou na torte je plnohodnotná DualSIM funkcionalita a hlavne dokonale nízka cena. Tá predstavuje len 154 €. Pri objednávaní však musíš rátať aj s prípadnými platbami na colnici, ktoré základnú cenu môžu navýšiť o 31 €. Za takto vybavený smartfón je to však stále príkladná cena. Odporúčame ti však využiť náš tip na objednávanie smartfónov z Gearbestu, vďaka ktorému sa vyhneš colným poplatkom.

zdroj fotografie: Androidcentral

Poznámka redakcie: Články označené ako „Sponzorované“ a publikované autorom „Inzercia“ sú určené na propagáciu aktuálnych zliav a akcií na produkty predávané čínskymi e-shopmi. Za predaj nezodpovedáme, len informujeme o akcii.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
22%
Páči sa mi to
67%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
11%
O autorovi
Inzercia
Sponzorované články.