Livefan S10 je super tablet z Číny s procesorom Intel Core M

Ak ste ešte doteraz neprejavili záujem o tablet s najnovším Intel Core M procesorom, nový Livefan S10 možno zmení váš názor. Zariadenie disponuje 10,1″ IPS displejom s rozlíšením 2560 x 1600 pixelov, je poháňané 14nm Broadwell Core M procesorom s taktom 2.0GHz, ktorému sekundujú 4 GB RAM a na ukladanie dát používa SSD disk s kapacitou až 256 GB. Na tele zariadenia nájdeme taktiež USB 3.0 konektor. Výrobca tvrdí, že zariadenie bude možné aktualizovať na Windows 10, čiže budúce modely ho už budú mať zrejme predinštalovaný. Tablet by sa mal predávať s cenovkou okolo 480 dolárov, čo je v prepočte asi 420 €. Notebooky s týmto procesor piatej generácie od Intelu sa predávajú oveľa drahšie a niet pochýb, že tento tablet môže byť v spojení s klávesnicou oveľa lacnejšia alternatíva plnohodnotného notebooku.

Livefan nie je spoločnosť, ktorej by sme doteraz venovali nejakú pozornosť. Celkovo však pôsobí dôveryhodne a vyzerá to tak, že vyrábajú oproti ich čínskej konkurencii naozaj prémiové zariadenia. Doposiaľ však žiaden z našich redaktorov osobne nevyskúšal zariadenia od tejto spoločnosti, preto prípadným záujemcom o tablet S10 odporúčame, aby si spravili vlastný prieskum ohľadom kvality tohto zariadenia.

Zdroj: mikecanex.wordpress.com, Gizchina.cz

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.