Tablety sa v technologickom svete trochu stiahli do úzadia, no pre používateľov stále poskytujú užitočnú možnosť pre prácu aj zábavu. Obzvlášť ak ich cena nedosahuje veľkých výšok, príležitosť získať ich môže byť mimoriadne lákavá. Presadiť sa svojimi kvalitami môže aj Lenovo P8.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Tento kúsok od známej značky prichádza s lákavou výbavou za dostupnú cenu. Centrom Lenovo P8 je 8-palcový displej s rozlíšením 1920 x 1200 bodov, ktorý ti tak poskytne dostatočnú plochu na prácu aj zábavu. Srdcom zariadenia je procesor Snapdragon 625, ktorý sa hodí do strednej triedy, pričom ponúka úspornú prevádzku s dostatočným výkonom. Grafickým čipom je Adreno 506 GPU.

Operačná pamäť disponuje kapacitou 3 GB a vnútorné úložisko ti poskytne priestor pre 16 GB tvojich dát. Samozrejmosťou je slot pre microSD karty, K dispozícii je aj dvojica kamier, pričom tá zadná ponúka 8 MPx a predná, vhodná pre videorozhovory, poskytuje 5 MPx. Na internet sa jednoducho pripojíš prostredníctvom dvojkanálovej WiFi 2.4/5.0 GHz a nechýba ani Bluetooth 4.0 či GPS. Keďže tablety sa často využívajú aj na multimediálnu zábavu, Lenovo nezabudlo ani kvalitné audio v podobe dvojice stereo reproduktorov. Kvalitu zvuku navyše umocňuje aj vylepšenie zvuku Dolby Atmos® Cinematic.

Teraz aj s lákavou cenou

Tablet Lenovo P8 tak môže byť tou správnou možnosťou pre prácu či zábavu, pri ktorých využiješ väčšiu obrazovku zariadenia. Teraz je tá správna príležitosť ku kúpe, pretože tablet je v bleskovom výpredaji, ktorý cenu skresal o takmer 40 %. V súčasnosti tak môžeš tento kúsok získať za 105 €.

Kúpiť tablet Lenovo P8 s 3 GB RAM za 105 €
Bezpečný nákup cez FonTech

Nezabudni využiť ani dopravu cez EU Expres bez poplatkov DPH. Určite sa však ponáhľaj, pretože dostupné kusy sa v bleskovom výpredaji rýchlo míňajú. K tabletu ako bonus dostaneš balíček príslušenstva v hodnote 20 € úplne zadarmo. Balíček obsahuje kryt na tablet a ochrannú fóliu na displej.

 

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
20%
Páči sa mi to
40%
Chcem to
20%
Mám to
20%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Redakcia