Hľadáte ideálny čínsky klon Samsungu Galaxy S6? Poznáme špecifikácie Landvo S6

Čínsky výrobca smartfónov – Landvo – odhalil špecifikácie ich pripravovaného klonu populárneho smartfónu Galaxy S6 s názvom Landvo S6. Ide iba o lacný nepodarok alebo stojí za povšimnutie?

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Spoločnosť po odhalení parametrov ich nového smartfónu prezradila, že očakávajú obrovské nadšenie medzi fanúšikmi smartfónov, ako je Galaxy S6. Je zrejmé, že tvorcovia klonov nebudú schopní dokonale kopírovať zakrivené sklo Galaxy S6 Edge, no pre ich šťastie vytvoril Samsung aj verziu s klasickým sklom, ktoré nebudú mať problém napodobniť.

108

Vpredu nájdeme 5″ HD (1280 x 720) displej, na ktorý bola použitá „Full bonded“ technológia. To by malo znamenať, že je ku kovovému šasi s hrúbkou 6,8 mm doslova pevne prilepený. Zariadenie poháňa 32-bitový procesor MediaTek MT6582. Použitie tohto procesora so sebou síce prináša podporu dvoch SIM kariet, no nie sú podporované LTE siete. Vnútorné úložisko má kapacitu 16 GB a procesoru sekunduje 1 GB RAM.

Samsung G920 Galaxy S6 32GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Landvo tvrdí, že sa na zadnej strane zariadenia nachádza 16 MPx snímač. Zistilo sa však, že ide skôr o 8 MPx senzor, ktorý je softvérovo upravený na 16 MPx. Predná kamera má rozlíšenie 5 MPx a zariadenie napája batéria s kapacitou 2550 mAh.

Ďalšími lákadlami sú senzor srdcového tepu, rozoznávanie očí a ľahučký kovový rámček vyrábaný špeciálnou technológiou. Zaujalo vás toto zariadenie? Uvažovali by ste nad jeho kúpou? Alebo ide podľa vás len o nepodarený klon? Dajte nám vedieť!

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
100%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.