Doogee DG750: Ideálny smartfón pre tých, ktorí nepotrebujú veľkú obrazovku

Pri dnešnom trende neustáleho zväčšovania uhlopriečok displejov, by sa už mohlo zdať, že výrobcovia smartfónov zabúdajú na ľudí, ktorí chcú kompaktnejšie zariadenia. Našťastie niektoré spoločnosti, ako napríklad Doogee, stále myslia aj na používateľov zameraných práve na menšie zariadenia a prinášajú na trh zariadenia ako DG750.

To, že má zariadenie zredukovanú veľkosť ešte neznamená, že musí mať slabšie špecifikácie. Nový Doogee DG750 ponúka osemjadrový procesor MediaTek MT6592, 1 GB RAM a 8 GB vnútornej pamäte, ktorú je možné rozšíriť prostredníctvom microSD kariet. V zariadení, ktoré disponuje 4,7″ displejom s rozlíšením 960 x 540 pixelov, beží Android 4.4.2 KitKat. Samozrejmosťou sú dve kamery, z čoho zadná má rozlíšenie 8 MPx a predná 5 MPx. Smartfón podporuje dualSIM a technológiu „HotKnot“, čo je vlastne lacná alternatíva k NFC od spoločnosti Mediatek.

Pokiaľ ide o dizajn, Doogee DG750 má veľmi dobrú povrchovú úpravu. Rám zariadenia je z kovu a zadný kryt napodobňuje kožu, čo dáva zariadeniu prémiový a veľmi elegantný vzhľad. Dnes však ešte nemáme žiadne informácie o dátume vydania tohto zariadenia. Cena zariadenia je pomerne nízka. Náš partner coolicool.com má tento smartfón v predpredaji za cenu 99 €.

Zdroj: GizChina.es

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.