Čínsky technologický gigant Xiaomi nás tento rok poriadne zasypáva novými gadgetmi, medzi ktorými nechýba ani inteligentná obuv. Nejaký ten piatok nám predstavil svoje najlacnejšie inteligentné tenisky, ktoré najlacnejšie teraz kúpiš aj ty.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

V zľave sú KONEČNE všetky farby a veľkosti

Hneď na začiatok ťa určite bude zaujímať cena. Už iste vieš, že sa jedná o najlacnejšie inteligentné Xiaomi tenisky. Ich reálna cena, za ktorú si ich môžeš teraz kúpiť, je však priam famózna.

Kúpiť inteligentné Xiaomi tenisky za 30 € / 34 €
Zľavové kupóny vo FonTech Shope

Tvoje môžu byť iba za 30 €, resp. 34 € v prípade druhého zľavového kupónu. Tentokrát sú totižto až dva zľavové kupóny, ktoré nájdeš vo FonTech Shope. Prečo dva? Každý z nich je totižto možné uplatniť na rôzne veľkosti a farby tenisiek, takže ak ti náhodou nebude fungovať hlavný kupón, použi ten sekundárny. Oba sú obmedzené na počet objednávok a k dispozícii je pre zákazníkov z celého sveta, preto by si s kúpou nemal dlho čakať. K dispozícii sú rôzne veľkosti a farebné prevedenia ako pre mužov, tak aj pre ženy. Stačí si len vybrať a hor sa športovať o niečo inteligentnejšie.

Aj tenisky môžu byť múdre

Xiaomi sa pri výrobe tradične zameralo pre potreby aktívnych ľudí. Hrúbka stien tenisiek dosahuje iba 2 mm, aby umožnili prúdenie vzduchu a dýchanie. Zároveň to prispieva k čo najnižšej hmotnosti, ktorá je pri mužskej veľkosti 42 – 278 g a pri ženskej 37 je to 213 g. Xiaomi myslelo aj na bezpečnosť pri behu a svoje inteligentné tenisky vybavilo reflexnými prvkami, ktoré ťa pri športovaní za tmy spravia lepšie viditeľným.

Nenechaj si ujsť
Recenzia | Xiaomi tenisky: Obuv nabitá smart technológiami za cenu nižšiu ako klasické „hlúpe“ topánky

To najdôležitejšie na týchto teniskách je skryté priamo v ich vnútri. Jedná sa o Huami inteligentný čip druhej generácie, ktorý je ukrytý v drobnom plastovom obale s certifikáciou IP67. Vďaka 6-osovému gyroskopu a spojeniu s tvojím mobilom budeš dostávať presné informácie o počte krokov, prejdenej vzdialenosti, spálených kalóriách, ba dokonca rýchlosti chôdze/behu. O napájanie sa stará „gombíková“ batéria CR2032. Keďže senzor je iba jeden a topánky v páre 2, môžeš si vybrať, do ktorej ho umiestníš.

 

Kupón je možné aplikovať v košíku:

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
14%
Páči sa mi to
50%
Chcem to
18%
Mám to
14%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]