Instagram sa čoskoro dočká ďalšieho vylepšenia, ktoré narozdiel od niektorých funkcií používatelia určite ocenia. Ak budeš chcieť pridať viacero fotografií v jednom príspevku, po novom to tak nebude žiadny problém. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Albumy berieme na väčšine sociálnych sietí ako samozrejmosť, no na Instagrame až doteraz chýbali. Doteraz mali túto funkciu sprístupnenú iba inzerenti, pričom používatelia si mohli fotografie horizontálne posúvať. V najnovšej beta verzii aplikácie je však táto funkcia sprístupnená pre každého, takže uverejňovanie viacerých fotografií v jednom príspevku prichádza pre viac ako 600 miliónov aktívnych používateľov. Postup pridávania albumov bude veľmi jednoduchý.


zdroj fotografie: TheVerge

Namiesto tradičného dotknutia fotografie použiješ dlhé stlačenie a následne budeš môcť označiť najviac 10 fotografií alebo videí. Na všetky fotografie môžeš použiť odlišný filter. Každá fotka sa dá taktiež lajknúť individuálne. V beta verzii je zatiaľ táto funkcia dosť nevyladená a obmedzená, nakoľko uverejnenie albumu vždy skončí chybou. Funkčné albumy teda uvidíme až vo finálnej verzii aplikácie, no vývojári zatiaľ nechcú prezradiť, kedy sa táto novinka dostane na naše smartfóny. Je však dobré vedieť, že namiesto kopírovania Snapchatu sa vývojári venujú aj funkciám, ktoré sú naozaj prospešné pre používateľov.

Sleduj zákulisné informácie a exkluzívne fotografie len na našom Instagrame

A post shared by FonTech.sk (@fontech.sk) on

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
100%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Peter Puhovich
Študent so zameraním na grafický dizajn, fanúšik smartfónov, ale aj iných IT zariadení. O technológie som sa začal zaujímať vďaka svojmu prvému Android tabletu a po čase ma zaujali aj čínske zariadenia. Ak budete mať akékoľvek otázky, môžete ma kontaktovať e-mailom alebo na sociálnych sieťach.