Moderné technológie nám dokážu v každom smere uľahčiť náš každodenný život a pomôžu dokonca aj s upratovaním. Odteraz nie je potrebné strácať dlhé hodiny vysávaním, keď to zvládne automaticky spraviť aj tento inteligentný vysávač ILIFE V5. Jeho nespornou výhodou nie sú len mnohé užitočné funkcie, ale najmä cena, ktorá je oproti konkurencii omnoho nižšia. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Predstavoval si si niekedy, aký by bol život skvelý, keby si nemusel sám vysávať a upratovať špinu na podlahe? Teraz sa môže takáto predstava stať skutočnosťou vďaka robotickému vysávaču ILIFE V5, ktorý toho zvládne naozaj mnoho.

Množstvo senzorov pre dokonalé povysávanie

Jeho inteligentný senzor dokáže vôkol seba rozoznať prach či špinu a následne sa tento šikovný pomocník automaticky pustí do práce a vyčistí až 150 m2 podlahyProblém mu nerobí ani neporiadok priamo pri stene alebo v rohu izby. Taktiež je možné nastaviť pracovný plán, podľa ktorého sa bude vysávač riadiť a začne upratovať vždy vo vopred nastavený čas.

Aby nedošlo k nárazu do steny, tak je ILIFE V5 vybavený nárazovým infračerveným senzorom, ktorý pri zaznamenaní prekážky zmení smer pohybu vysávača. Ten vďaka ďalšej funkcii nespadne ani na schodisko, pretože ďalší senzor sa špecializuje na meranie výšky pod jeho „podvozkom“. Ak zaznamená väčšiu vzdialenosť od podlahy, napríklad pri prechode na schody, automaticky sa zastaví a vráti späť. Vďaka nízkej konštrukcii iba 9 cm môže vliezť pod nábytok a v prípade potreby doplnenia energie 2600 mAh batérie sa sám zapojí do nabíjacieho doku. Počas vysávania dokáže účinne „pozmetať“ neporiadok vďaka veľkému záberu kief a dokonca dokáže prejsť cez 1,2 cm vysoké prekážky.

ILIFE V5

Majiteľ môže informácie o procese vysávania získať z LED indikátora na vrchu konštrukcie. Tam sa nachádza aj tlačidlo pre zapnutie automatického čistenia. Počas jeho práce ho takmer vôbec nepočuť, pretože sa po byte či kancelárii pohybuje absolútne potichu a produkuje hlučnosť menšiu ako 55 dB. Inteligentný robotický vysávač ILIFE V5 dokáže so sacou silou až 600 Pa zvládnuť každý typ špiny. Postará sa o prach, ale zvládne tiež väčšie čiastočky neporiadku či vďaka utierke z nanovlákna aj rozliatu tekutinu. Nie je tak preto dôvod na obavy, že za sebou zanechá neuprataný priestor.

V Európe lacnejší ako v Číne

V balení tohto pomocníka do domácností nájdeš potrebné komponenty, od nabíjacieho doku, čistiacej kefy, utierky, filtra, až po diaľkový ovládač a anglický návod. Ten ti do detailov prezradí všetky jeho funkcie, ktoré ti uľahčia bežný život a ty sa tak miesto upratovania môžeš venovať aj iným činnostiam.

Kúpiť robotický vysávač ILIFE V5 z EU skladu za 76 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Navyše nie je takýto inteligentný pomocník vôbec drahý, pretože vďaka nášmu kupónu BKFDV5 klesne jeho cena len na 76 €. Zákazníka rozhodne poteší aj fakt, že vysávač ILIFE V5 je dostupný v EU sklade, takže sa nemusí báť dodatočných poplatkov. Jediný príplatok je cena za dopravu, ktorá činí zhruba 13 €. Vďaka tejto jedinečnej ponuke ide o najlacnejší robotický vysávač na trhu, ktorý je zároveň v európskom sklade lacnejší ako v čínskom.

Kupón je možné aplikovať v košíku:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
19%
Páči sa mi to
19%
Chcem to
43%
Mám to
10%
Nepáči sa mi to
5%
Neznášam to
5%
O autorovi
Matúš Mitro
Milovník nových technológií, obzvlášť tých zo sveta smartfónov, ktoré mu učarovali už poriadne dávno. Má rád dobrú hudbu, nepohrdne kvalitným filmom, ale ani debatou o rôznych inováciách. Kontakt: [email protected]