Huawei predstavil Talkband B2 a N1 – Smartbandy s úctyhodnou výdržou batérie

Presne pred rokom spoločnosť Huawei predstavila svoj prvý smartband, Talkband B1, ktorý prišiel s „pop-out“ slúchadlom a malou 90mAh batériou, ktorá poskytla až 6 dní výdrže. Vďaka úspechu modelu B1, predstavil jeden z najväčších čínskych výrobcov na dnešnom MWC 2015 nové smartbandy – Talkband B2 a N1.

Huawei Talkband B2 je nositeľné zariadenie, ktoré sleduje vašu aktivitu a môže sa pochváliť množstvom fitness funkcií. Nazbierané údaje sú zdieľané so smartfónom prostredníctvom bluetooth technológie. Zariadenie má kovové telo, no ponúkne na výber kožený a športový náramok. Model B2 je vybavený senzorom so šiestimi osami, pre lepšiu detekciu pohybu. Batéria ponúkne až 5 dní výdrže v pohotovostnom režime, alebo 6 hodín hovoru.

huaweirangeofficial

Talkband B2 bude automaticky zaznamenávať aktuálne aktivity, či už pôjde o spánok, beh, alebo len kráčanie. Slúchadlá sú dodávané s dvojicou mikrofónov, ktoré využívajú vylepšenú technológiu na potlačovanie šumu a smerovanie zvuku. Samozrejme, že medzi funkcie zariadenia patrí aj telefonovanie a prijímanie hovorov, rovnako ako možnosť pripojenia k zariadeniu s operačným systémom Android alebo iOS. Nositeľné Huawei zariadenie bude dostupné v čiernom, striebornom a zlatom prevedení.

talkbandn1

Talkband N1, je veľmi podobný modelu B2 a taktiež prichádza so stereo slúchadlami, ktoré vám umožnia počúvať vašu zbierku hudby. Keď už sme pri hudbe, určite vás bude zaujímať úložisko. Zariadenie N1 má 4GB vnútornú pamäť, ktorá by mala byť podľa výrobcu postačujúca na uloženie 1000 skladieb. Hudbu si teda môžete uložiť priamo do zariadenia, čím ušetríte nie len priestor v pamäti vášho smartfónu, ale aj batériu, ktorú by ste počúvaním hudby „vyšťavovali“. Talkband N1 bude dostupný v striebornom, šedom a červenom prevedení.

Doposiaľ však nepadlo ani slovo o cenách a dostupnosti.

Zdroj: PhoneArena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.