Huawei Mate 7 Compact zachytený na prvých fotkách

Pred pár dňami sa objavili správy o tom, že 1. marca by sa na MWC v Barcelone mal objaviť Huawei Mate 7 Compact. Pozvánky na túto akciu už boli rozoslané a nové zariadenie by malo byť menšou verziou telefónu, ktorý disponuje grandióznym 6″ displejom. Napriek tomu je pre nás ťažké si predstaviť, ako môže byť táto nová, menšia, 5,5″ verzia kompaktná.

HUAWEI Ascend Mate M7 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Včera sa na twitteri používateľa @leaksfly objavili fotografie, ktoré vraj ukazujú obe strany nového Mate 7 Compact. Pokiaľ bude Huawei používať označenie „Compact“ rovnako ako Sony, bude mať menšia verzia väčšinu špecifikácii totožných s Huawei Ascend Mate 7. Nemalo by ísť teda o žiadne z tých zariadení, ktoré zvyknú byť označované ako „mini“ a často majú slabšiu výbavu, či už vo vnútri alebo zvonku, v porovnaní s modelom v „plnej veľkosti“.

Na MWC sa by sme sa ešte mohli dočkať predstavenia Huawei Mate 8. Zariadenie, ktoré bude niesť označenie P8, sa zrejme na MWC neobjaví a bude odhalené až v Apríli.

Zdroj: PhoneArena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.