Predstaví Huawei nový Honor 8 už zajtra?

banner-honor7
Nie je to tak dávno, čo spoločnosť Huawei rozposlala pozvánky na udalosť, ktorá sa bude konať 30. marca v Paríži. Doposiaľ však nie je jasné, čo sa chystá spoločnosť predstaviť. Našťastie sa to dozvieme už zajtra.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Podľa špekulácií, ktoré vznikli na základe teasru a zoznamu na obrázku nižšie, pripravuje spoločnosť dve nové zariadenia. KNT-AL20 a KNT-AL10 označujú vraj Honor 8 a VIE-AL10, VIE-AL20 sú pravdepodobne varianty Honor 5c.

Honor 7 16GB môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>


honor-event-mar-30

Okrem týchto zariadení si môžeme všimnúť aj TIT-AL, TIT-CL00 a TIT-TL00, ktoré by mohli reprezentovať nový Enjoy 5 (inak označovaný aj Huawei Y6, Huawei Honor Play 6). Vzhľadom na snímku z prezentácie spoločnosti China Mobile by mali byť zariadenia predstavené v apríli s cenovkou okolo 2000 Yuanov (270 €). Po zajtrajšej udalosti sa môžeme tešiť na novú vlajkovú loď Huawei P9, ktorá bude predstavená 6. apríla.

Network-Approval

Zdroj: Gizmochina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.