Google postupne uvolňuje Android 6.0.1 Marshmallow

Teraz čítate
Google postupne uvolňuje Android 6.0.1 Marshmallow

banner-nexus-6p
Nová verzia operačného systému Android, Android 6.0 Marshmallow, je zatiaľ iba na minime zariadení. Internetový gigant sa však silou mocou snaží odstrániť počiatočné neduhy a vypúšťa aktualizáciu na verziu 6.0.1.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ Instagrame!

Aktualizácia je zatiaľ dostupná iba pre Android One smartfón Cherry Mobile G1. Neskôr by mali aktualizáciu dostať aj ďalšie zariadenia Android One, ktoré tak predbehnú smartfóny z “rodiny“ Nexus. Samozrejme, že aktualizáciu dostanú aj zariadenia Nexus, no malo by sa tak stať pravdepodobne až o niekoľko týždňov.

Android-6.0.1-Marshmallow-starts-rolling-out

Podľa informácií aktualizácia obsahuje iba minoritné vylepšenia a väčšej zmeny by sme sa mohli dočkať začiatkom roka, kedy Google plánuje vydať aktualizáciu na verziu 6.1.

Zdroj: Phonearena.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dávid Igaz
Študent a fanúšik najnovších technológií. Pre web FonTech.sk som začal písať v roku 2015 a v súčasnosti sa starám o denné novinky, recenzie zariadení a o administráciu. Vo voľnom čase si rád pozriem dobrý film, vypočujem kvalitnú hudbu a vyskúšam novinky z rôznych oblastí techniky. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na david@fontech.sk.