Gionee Elife E8: Prichádza nová vlajková loď?

Posledným TOP smarfónom spoločnosti Gionee bol model Elife E7 a napriek tomu, že ide o zariadenie z roku 2013, stále ponúka zaujímavý hardvér. Keďže Gionee v priebehu dvoch rokov stále nevydalo novú vlajkovú loď, priaznivci značky si začali klásť otázku, čo bude ďalej? Odpoveďou by mohol byť nový Gionee Elife E8.

Vieme, že sa spoločnosť chystá na MWC predstaviť nový tenký smartfón, ale prídu aj s novou vlajkovou loďou, ktorá nahradí starnúci Elife E7? Od dnes začína mať zmysel o tom diskutovať. Unikli totiž špecifikácie, podľa ktorých by sa nový „top“ model mohol pochváliť väčším displejom, RAM a vyšším rozlíšením fotoaparátu, než mal jeho predchodca. Špecifikácie však nie sú oficiálne a tak sa teda špekuluje medzi 5,7″ a 6″ uhlopriečkou. V telefóne údajne pobeží Android 5.0 Lollipop alebo dokonca novší. Použitý osemjadrový procesor by mal byť taktovaný na 2.2 GHz a sekundovať mu vraj bude 4 GB RAM. Ďalšie podrobnosti hovoria o 18 MPx zadnom fotoaparáte, podpore LTE, nízkej hmotnosti a 3000 mAh batérii.

Špecifikácie možno znejú až príliš dobre na to, aby to bola pravda. Jednoznačne však budú ďalšie Gionee smartfóny naozaj zaujímavé.

Zdroj: GizChina.com

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.