Elephone má s G2 veľké plány – chcú poraziť Meizu M1 Note a Redmi 2

Stojí len 100 dolárov a od februára bude dostupný na ázijskom a európskom trhu. Jeho označenie je G2 a jeho výrobca Elephone s ním má veľké plány. Dnes ráno sa na internete objavili prvé reálne fotografie tohto cenovo dostupného zariadenia, spolu s cenovkou a čiastočnými informáciami ohľadom špecifikácií a dostupnosti.

elephone-g2_uvodny

Elephone G2 je zameraný na používateľov, ktorí uvažujú o kúpe Meizu M1 Note alebo Xiaomi Redmi 2. Spoločnosť vymyslela zaujímavú stratégiu, ktorou chce poraziť svojich dvoch konkurentov. Zariadenie vybaví 64-bitovým procesorom a ponúkne ho za 100 dolárov nielen v Ázii, ale aj v Európe. Čo sa týka špecifikácii, zatiaľ vieme len o tom, že telefón bude vybavený 4,5″ displejom, štvorjadrovým 64-bitovým procesorom MT6732, bude podporovať dve 4G SIM karty a predaj začne vo februári.

Žiaľ, zmienka o RAM alebo fotoaparáte ani len nepadla, ale Elephone sľúbil, že ich G2 budú dodávať spolu s Androidom 5.0 Lollipop.

Zdroj: GizChina.com

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.