Elephone Halo: Najunikátnejší smartfón dneška

Spoločnosť Elephone sa chystá predstaviť nový smartfón nazvaný „Halo“, ktorý ponesie doposiaľ najunikátnejší dizajn tohto výrobcu.

[/blockquote]

Elephone P8 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

O špecifikáciách toho doposiaľ vieme naozaj málo, ale je pravdepodobné, že zariadenie bude poháňané jedným zo 64-bitových MediaTek procesorov a na trh príde v apríli. Ako môžete vidieť na fotografii, dizajn modelu Halo je naozaj zaujímavý. Predovšetkým treba spomenúť zadnú stranu, ktorá hraje rôznymi farbami. Výrobca sa totiž inšpiroval spoločnosťou JBL a pokryl zadnú stranu zariadenia pestrofarebnými LED diodami. Je teda na mieste myšlienka, že by tieto LED-ky mohli vytvárať atraktívne vzory, vzhľadom na prehrávanú hudbu. Taktiež dúfame, že Elephone použije svietiaci zadný panel pre notifikácie.

Elephone Halo je určite zaujímavým nápadom. Ponúka však to, čo by ste od svojho Android smartfónu chceli? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.