Elephone G2 prichádza s voľbou operačného systému Cyanogen, MIUI a viac!

Elephone G2 je naozaj výborným zariadením, vzhľadom na jeho nízku cenu. Teraz po oficiálnom predstavení a ohlásení podpory zo strany Cyanogenu sa stáva proste neuveriteľným. K dispozícii je v rôznych farbách a poháňa ho 64-bitový procesor MediaTek. Spolu s 4,5″ displejom a cenou pod 90 € sa G2 naozaj oplatí. V zariadení nájdeme rovnaký štvorjadrový procesor MT6732, s ktorým príde aj Elephone P6000. G2 ponúkne rovnako ako P6000 operačný systém Android 5.0, no v prípade najnovšieho zariadenia od spoločnosti Elephone, nebude najnovší Android jediným možným operačným systémom.

eleg2-2Na stránkach spoločnosti sa pri oficiálnych špecifikáciách objavila informácia, že zariadenie bude oficiálne podporovať CyanogenMod, MIUI a LEWA ROM. Zdá sa, že Lollipop bude dodávaný spolu s telefónom a volitelné ROMky prídu neskôr. S 1 GB RAM, 8 MPx fotoaparátom, podporou dualSIM, microSD a LTE, má G2 naozaj pozoruhodné špecifikácie vzhľadom na nízku cenovku.

eleg2_03Čoskoro by sa na internete malo objaviť video, na ktorom uvidíme bežať CyanogenMod a ostatné ROMky. Neprestávajte nás teda sledovať aj naďalej. Elephone G2 je na objednávku k dispozícii na oficiálnych stránkach výrobcu Elephone.cc.

eleg2_11

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.