Zubná kefka od Xiaomi, Soocare X3, sa po necelých 9 mesiacoch dočkala svojej vylepšenej verzie Soocas X3. Ešte efektívnejšiu elektrickú zubnú kefku od čínskeho technologického giganta si teraz môžeš zakúpiť za doposiaľ najnižšiu cenu.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Od pôvodnej verzie sa zubná kefka výraznejšie nezmenila. Stále sa jedná o zubnú kefku využívajúcu ultrazvukovú technológiu o frekvencii 37 200 vibrácií za minútu, teda 620 Hz. Vylepšenie prišlo po stránke momentu sily motora, ktorý pri staršej verzii dosahoval 215 Nm. Novšia verzia ponúka moment sily až 225 Nm, čo by malo vylepšiť čistiaci efekt.


zdroj fotografie: Soocas

Samozrejmosťou je vodotesnosť na úrovni certifikátu IPX7 a pripojenie Bluetooth, vďaka ktorému dokáže kefka komunikovať s tvojím smartfónom. Výsledkom je spätná väzba o tom, ktorej časti zubov si nevenoval dostatočnú pozornosť, prípadne ako by si mal upraviť uhol, pod ktorým si čistíš zuby. Na výber sú k dispozícii 4 režimy čistenia zubov, od klasického čistiaceho, cez 2 šetrné k citlivým zubom a ďasnám, až po bieliaci režim. Ten prebieha pri najvyššej frekvencii, aby zubná kefka dokázala odstrániť aj tie najsilnejšie škvrny od čaju a kávy.

zubná kefka od xiaomi
zdroj fotografie: Soocas

Kúpiť zubnú kefku Xiaomi Soocas X3 za 35 €
Elegantné čierne prevedenie

Elektrická zubná smart kefka Soocas X3 je teraz k dispozícii za 35 € v elegantnom matnom čiernom prevedení. Pre zľavu použi v košíku kupón SCX3BC. Zaujímavosťou je že, kefku kúpime lacnejšie ako samotní Číňania. Oficiálna čínska cena bola stanovená na 299 juanov, čo je v prepočte približne 38 €.zdroj fotografií: Soocas

 

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
39%
Chcem to
50%
Mám to
6%
Nepáči sa mi to
6%
Neznášam to
0%
O autorovi
Juraj Vasek
Som študent Gymnázia Viliama Paulinyho - Tótha v Martine. Venujem sa výrobe programov a webových stránok. Vlastnil som mobily ako iNew V3, Doogee DG550 a UMI Zero, Elephone P9000 a veľa ďalších. Aktuálne používam Xiaomi Mi5. V prípade akýchkoľvek otázok sa ma nebojte kontaktovať na [email protected]