Teraz čítate
Už dlhšie túžiš po elektrickej Xiaomi kolobežke, no zdala sa ti pridrahá? Tento kupón spustí jej cenu o viac ako 100 eur!


Zopár týždňov pred koncom minulého roka predstavila spoločnosť Xiaomi svoju úplne prvú elektrickú kolobežku. Tá dokázala svojim jedinečným dizajnom, skvelými parametrami či nízkou cenou zaujať veľké množstvo ľudí z celého sveta, pričom nechýbali ani tí zo Slovenska. Ak sa aj ty túžiš preháňať na tomto dvojkolesovom dopravnom prostriedku, tak rozhodne zbystri svoj zrak.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Tento pre spoločnosť Xiaomi jedinečný produkt totižto zavítal do e-shopu Gearbest.com, odkiaľ si ho môžeš objednať aj k nám na Slovensko. Ak máš teda dopodrobna zistené všetky detaily o tomto zariadení, bez váhania môžeš prejsť k poslednému odstavcu, v ktorom sa dozvieš všetky potrebné informácie o jeho kúpe. Naopak, ak o elektrickej Xiaomi kolobežke počuješ vôbec prvýkrát alebo si len chceš jej parametre pripomenúť, rozhodne čítaj ďalej. Základ celej kolobežky tvorí kvalitná hliníková konštrukcia, ktorá vyniká svojim prepracovaným dizajnom. Použitý hodnotný materiál vo svojich útrobách skrýva 280 Wh batériu, ktorá bez väčších problémov zvládne jazdu o dĺžke 30 kilometrov. Nad touto hranicou však budeš môcť kolobežku naďalej používať až dovtedy, kým budú vládať tvoje nohy.


zdroj fotografie: Xchuxing

Vzhľadom na určenie do mestskej premávky je však nepravdepodobné, že by v kolobežke došla šťava skôr než na samom konci dňa. Elektromotor, ktorý slúži na pohon tohto zariadenia ponúka menovitý výkon 250 W, okamžitý výkon 500 W a krútiaci moment na úrovni 16 Nm. Ten je následne prenášaný na 8,5-palcové kolesá. Súhra týchto parametrov sa stará o maximálnu rýchlosť 25 km/h, čo rozhodne nie je málo. Schopné brzdy sú však rovnako dôležité, pričom táto kolobežka oplýva hneď dvojicou kotúčových bŕzd a taktiež aj E-ABS systémom. Riadidlá ponúkajú na svojom vrchu 4 LED diódy, ktoré majiteľa upozorňujú na aktuálny stav batérie. Nový dopravný prostriedok od obľúbenej čínskej spoločnosti sa vďaka LED svetlám umiestneným vpredu a vzadu nestratí ani v tej najtemnejšej tme.


zdroj fotografie: Xchuxing

Kúpiť elektrickú Xiaomi kolobežku za 373 € a dopravou zadarmo!
Zľavový kupón XMHK01

Kolobežka okrem iného dokáže komunikovať so smartfónmi vďaka technológii Bluetooth. Po spárovaní tak je možné zistiť aktuálnu rýchlosť, ale aj presný stav batérie. Pri prenášaní, respektíve skladovaní je možné riadidlá efektívne sklopiť, čím sa ušetrí potrebný priestor. Kolobežku od jednej z najobľúbenejších čínskych spoločností si môžeš zakúpiť za sumu 373 €, čo je oveľa nižšia cena ako za väčšinu značkových high-end smartfónov. Pri kúpe nezabudni použiť zľavový kupón XMHK01, ktorý poskytne viac ako 100-eurovú zľavu! Aktuálna cena bez kupónu je 480 €. Poštovné na Slovensko ťa vyjde rovnú nulu, pretože je úplne zadarmo! Avšak, keďže ide o veľký balík, počítať by si mal s colnými poplatkami, respektíve DPH.


zdroj fotografie: Xchuxing

Kupón aplikuješ v košíku:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
14%
Páči sa mi to
18%
Chcem to
62%
Mám to
3%
Nepáči sa mi to
3%
Neznášam to
1%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]
 • Patrícius Cudny

  Zatial najlepsia cena :)

 • Ondro

  na stránke banggood.com zobrazuje cenu 636 EUR ??? to je o 200 viac nez je uvedene v clanku

  • V dobe písania článku bola na produkt akcia, ktorá momentálne skončila. Preto je cena teraz vyššia

 • PeterZ

  a náhodou neviete kde kúpit telky Xiaomi alebo LeEco ?

 • peterpan

  skoro som pustil do gati ked som dosiel po vetu… Poštovné na Slovensko ťa vyjde na 123 € :-DDD lol toto myslite fakt vazne? postovne+dph vyjde defacto ako novy smartfon.. looooooooool

 • Kubo102030

  Úplne zavádzajúci článok, doslova clickbait… Ako to môže byť najnižšia cena, keď s DPH to vyjde 495€? Dávnejšie tu bol článok, kde bola cena o čosi nižšia a bez DPH…

 • donduri

  Skoro 500 € je „lacnejšie ako väčšina smartfónov“ ako uvádza Patrik Tarics? A potom v článku napíše „oveľa nižšia cena ako za niektoré značkové smartfóny“. Keď už robíte reklamu, tak to aspoň robte poriadne. Inak by to bol celkom zaujímavý reklamný článok.