Teraz čítate
Malý, ale poriadne nadupaný. Taký je dron DJI Spark, ktorý teraz kúpiš v masívnej 238 € zľave


Spoločnosť DJI je v celom svete známa ako výrobca prvotriednej video techniky. Svoje dlhoročné skúsenosti v tomto obore už nejaký ten čas vkladá, okrem klasických kamier, aj do lietajúcich dronov. Jeden z nich si pritom vďaka nášmu exkluzívnemu kupónu môžeš zadovážiť extrémne výhodne.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Reč je o historicky najmenšom drone, aký kedy spoločnosť DJI vytvorila. Jeho názov je DJI Spark, ktorý napriek svojim minimálnym rozmerom prekvapuje vysoko kvalitným zaznamenávaním videa. Samotná kamera umiestnená na prednej strane tohto zaujímavého zariadenia disponuje 2-osou optickou stabilizáciou, ktorá zabezpečuje stabilný obraz za každých okolností.

12 MPx CMOS snímač dokáže nielen vytvárať nadpriemerne kvalitné fotografie, ale aj zaznamenávať video vo FullHD rozlíšení pri 30 fps. Spark sa presúva vzduchom vďaka štvorici rotorov, ktoré sú umiestnené na sklopných ramenách. Po ich jednoduchom zložení sa tento výkonný dron pohodlne vmestí napríklad aj do vrecka nohavíc.

Dron možno ovládať ako cez pribalený ovládač, tak aj pomocou rôznych gest alebo cez aplikáciu v smartfóne, a to až na vzdialenosť 100 metrov. Pri ovládaní cez ovládač dosah niekoľkonásobne vzrastie, a to až na 2 kilometre. V kvalitnej plastovej konštrukcii je integrovaná aj 1450 mAh batéria, ktorá dokáže celý dron držať pri živote približne po dobu pätnástich minút. Inak zvládne DJI Spark všetko to, čo zvládnu aj jeho väčší súrodenci.

Luxusná zľava a bohaté balenie

Čerešničkou na torte je však cena, ktorá pre prvých 5 najrýchlejších klesne po zadaní kupónu DJIColor o neskutočných 238 €. Tento prvotriedny dron tak môžeš získať už za 527 €, pričom sa pri zvolení dopravy cez EU Express vyhneš aj platbe DPH. Poštovné potom stojí len 5,88 €. Len pre predstavu, oficiálna cena tohto zariadenia pre náš trh bola stanovená na 799 €, no ty si ho teraz môžeš kúpiť až o 272 € lacnejšie.

Kúpiť dron DJI Spark za 527 €
Zľavový kupón DJIColor

Túto jedinečnú možnosť si teda zaručene nesmieš nechať ujsť. Ide pritom o verziu, ktorá v balení obsahuje diaľkový ovládač, 4 páry vrtúľ, 4 ochranné prvky pre vrtule, 2 batérie, 1 dok pre nabíjanie batérií aj praktickú tašku pre pohodlné prenášanie drona vrátane všetkého tohto príslušenstva.

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Patrik Tarics
Pre technológie dýcham! Okrem toho ma však zaujímajú aj dobré filmy, seriály, hudba a šport každého druhu. Ak chceš so mnou prehodiť pár slov, môžeš ma kontaktovať na mail [email protected]