Teraz čítate
Daj zbohom upratovaniu a nechaj to na najlacnejší inteligentný robotický vysávač ILIFE V5. V Európe ho teraz kúpiš omnoho lacnejšie ako v Číne

Moderné technológie nám dokážu v každom smere uľahčiť náš každodenný život a pomôžu dokonca aj s upratovaním. Odteraz nie je potrebné strácať dlhé hodiny vysávaním, keď to zvládne automaticky spraviť aj tento inteligentný vysávač ILIFE V5. Jeho nespornou výhodou nie sú len mnohé užitočné funkcie, ale najmä cena, ktorá je oproti konkurencii omnoho nižšia. 

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Predstavoval si si niekedy, aký by bol život skvelý, keby si nemusel sám vysávať a upratovať špinu na podlahe? Teraz sa môže takáto predstava stať skutočnosťou vďaka robotickému vysávaču ILIFE V5, ktorý toho zvládne naozaj mnoho. Jeho inteligentný senzor dokáže vôkol seba rozoznať prach či špinu a následne sa tento šikovný pomocník automaticky pustí do práce a vyčistí až 150 m2 podlahyProblém mu nerobí ani neporiadok priamo pri stene alebo v rohu izby. Taktiež je možné nastaviť pracovný plán, podľa ktorého sa bude vysávač riadiť a začne upratovať vždy vo vopred nastavený čas.

zdroj fotografie: GearBest

Kúpiť robotický vysávač ILIFE V5 z EU skladu za 88 €
Kupón: ILIFEV5EU

Aby nedošlo k nárazu do steny, tak je ILIFE V5 vybavený nárazovým infračerveným senzorom, ktorý pri zaznamenaní prekážky zmení smer pohybu vysávača. Ten vďaka ďalšej funkcii nespadne ani na schodisko, pretože ďalší senzor sa špecializuje na meranie výšky pod jeho „podvozkom“. Ak zaznamená väčšiu vzdialenosť od podlahy, napríklad pri prechode na schody, automaticky sa zastaví a vráti späť. Vďaka nízkej konštrukcii iba 9 cm môže vliezť pod nábytok a v prípade potreby doplnenia energie 2600 mAh batérie sa sám zapojí do nabíjacieho doku. Počas vysávania dokáže účinne „pozmetať“ neporiadok vďaka veľkému záberu kief a dokonca dokáže prejsť cez 1,2 cm vysoké prekážky.

zdroj fotografie: GearBest

Majiteľ môže informácie o procese vysávania získať z LED indikátora na vrchu konštrukcie. Tam sa nachádza aj tlačidlo pre zapnutie automatického čistenia. Počas jeho práce ho takmer vôbec nepočuť, pretože sa po byte či kancelárii pohybuje absolútne potichu a produkuje hlučnosť menšiu ako 55 dB. Inteligentný robotický vysávač ILIFE V5 dokáže so sacou silou až 600 Pa zvládnuť každý typ špiny. Postará sa o prach, ale zvládne tiež väčšie čiastočky neporiadku či vďaka utierke z nanovlákna aj rozliatu tekutinu. Nie je tak preto dôvod na obavy, že za sebou zanechá neuprataný priestor.

zdroj fotografie: GearBest

V balení tohto pomocníka do domácností nájdeš potrebné komponenty, od nabíjacieho doku, čistiacej kefy, utierky, filtra, až po diaľkový ovládač a anglický návod. Ten ti do detailov prezradí všetky jeho funkcie, ktoré ti uľahčia bežný život a ty sa tak miesto upratovania môžeš venovať aj iným činnostiam. Navyše nie je takýto inteligentný pomocník vôbec drahý, pretože vďaka nášmu kupónu ILIFEV5EU klesne jeho cena len na 88 €. Zákazníka rozhodne poteší aj fakt, že vysávač ILIFE V5 je dostupný v EU sklade, takže sa nemusí báť dodatočných poplatkov. Jediný príplatok je cena za dopravu, ktorá činí zhruba 13,50 €. Vďaka tejto jedinečnej ponuke ide o najlacnejší robotický vysávač na trhu, ktorý je zároveň v Európe lacnejší ako v domovskej Číne.

Kupón je možné aplikovať v košíku:

zdroj fotografie: Screenshot

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
50%
Mám to
25%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
25%
O autorovi
Matúš Mitro
Študujem na vysokej škole a zaujímam sa o novinky vo svete technológií, ktoré ma neustále neprestávajú prekvapovať. Môj záujem ma doviedol až k portálu FonTech.sk, kde pracujem ako redaktor. Kontakt: [email protected]
 • lukino86

  kurnik to nemusí byť zlá vec keď obyčajný vysávač tiež stojí toľko, len či to ozaj tak vysáva ako ma…

  • Marek

   Treba si uvedomit prezieravost a konstrukciu zariadenia. pod gaucom za gaucom, popri skrini a v malych miestach to nepovysava a pavuciny tiez nie :-) Doma treba aj obycajny vysavac, Lenze nebudes vysavat cca 80% toho co si vysaval, ked si roboticky nemal.

 • eF1

  Vie to prejst aj cez prah? Vie si zmapovat izbu, aby zbytocne nevysaval casti, ktore uz povysaval?