Už sme si zvykli, že z Číny prichádzajú skvelé smartfóny s nízkou cenou. Coolpad Cool 1 však posúva latku opäť o niečo vyššie, dokonca priamo v Európe.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Tento skvelý počin Coolpad prichádza so zaujímavými špecifikáciami. Vpredu nájdeš 5.5″ FullHD displej, respektíve nad ním pomerne kvalitnú 8 MPx selfie kameru. Vzadu sa zas nachádza čítačka odtlačkov prstov pre ľahšie odomykanie telefónu a duálny 13 MPx fotoaparát, vďaka ktorému nebudú fotografie ani vzhľadom k nižšej cene úplne stratené.

Kúpiť Coolpad Cool 1 z českého skladu za 100 €
Zľavový kupón vo FonTech Shope

Výkonný hardvér

Vo vnútri smartfónu následne nájdeš 8-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 652 s frekvenciou 1.8 GHz, 4 GB RAM pamäť a úložisko s kapacitou 32 GB. Dlhú výdrž sľubuje 4000 mAh batéria.

Operačným systémom je, žiaľ, starší Android 6.0. Táto novinka taktiež obsahuje slot pre dve nanoSIM karty. Jedinou nevýhodou je absencia 800 MHz LTE frekvencie.

Jeden z najlepších v Európe v tejto cenovej kategórii

Cena je však prekvapivo nízka. Ak využiješ kupón v našom FonTech Shope, cena Coolpad Cool 1 klesne na neuveriteľných 100 €. Smartfón ti pritom dorazí priamo z neďalekého českého skladu expresne rýchlo za 3 – 5 dní. Mal by si sa však poponáhľať, zostávajú posledné 4 kusy!

Zľavu uplatníš v košíku nasledovne:

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
18%
Páči sa mi to
36%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
36%
Neznášam to
9%
O autorovi
Roman Ušák