Takto vyzerá boot animácia z OxygenOS pre OnePlus One

Spoločnosť OnePlus je jedna z tých, ktoré sa nenechajú len tak vyšachovať z hry. Po problémoch so CyanogenModom sa rýchlo rozhodli ísť ďalej a začali pracovať na svojej vlastnej ROM, ktorá na medzinárodných trhoch ponesie názov „OxygenOS“, zatiaľ čo na čínskom trhu „H2OS“.

OnePlus One môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Viac informácii o tejto upravenej ROM spoločnosť prezradí 12. februára, no doposiaľ bolo spomenuté aspoň to, že pôjde o upravený Android, bez „zbytočností“, s niekoľkými pridanými funkciami. OnePlus sa zrejme bude snažiť priniesť používateľom podobný zážitok, ako im poskytoval CyanogenMod OS.

oneplus_one_boot

Jedno z videí na známom YouTube nám ponúka prvý pohľad na nový systém. Konkrétne na ňom môžeme vidieť boot animáciu, ktorá vyzerá naozaj veľmi príjemne a je ladená do čierno-červena. Nám sa tiež podarilo získať túto novú boot animáciu v plnej kvalite (vidieť ju môžete vyššie). Treba však poznamenať, že neexistuje žiaden spôsob, ako overiť pravosť tejto boot animácie. Pokiaľ však plánujete aktualizovať vo svojom OnePlus zariadení systém na OxygenOS a táto boot animácia sa vám nepáči, nezúfajte. Možno to nakoniec bude vyzerať úplne inak.

Pre tých, ktorým sa naopak animácia páči, je tu možnosť nainštalovať si ju už teraz. Nájdete ju na tomto odkaze.

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.