Bluboo Xtouch poháňaný Helio X10 procesorom bude hrubý len 5,5 mm

Aj menej známi čínski výrobcovia sa snažia po „veľkom tresku“ v podobe OnePlus 2 zaujať svojimi pripravovanými novinkami. Jedným z nich je aj Bluboo, ktorý už chystá predstavenie nového Bluboo Xtouch, údajného zabijaka OnePlus 2. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ a Instagrame!

Čínsky výrobca smartfónov Bluboo oznámil najzaujímavejšie detaily ich Xtouch už pred niekoľkými dňami. Atraktívny telefón dostane zafírové sklo a výkonný MediaTek Helio X10 procesor. V najnovších správach sa naviac potvrdila informácia, že Xtouch bude naozaj tenký a očakáva sa rovnako kvalitné spracovanie, ako v prípade nedávno predstaveného OnePlus 2. Informátori priamo zo spoločnosti Bluboo taktiež prezradili, že hrúbka zariadenia bude naozaj len 5,5 mm.

xtouch-thin1

S 5″ displejom a tak tenkým telom ostáva vo vnútri zariadenia priestor pre 3050 mAh batériu, ktorej kapacita nás ale veľmi neznepokojila. Na trhu totiž môžeme nájsť zariadenia s väčšími 5,5″ displejmi a len o niečo väčšou kapacitou batérií. Naviac, s použitím technológie šetrenia energie od spoločnosti MediaTek, môže Bluboo v prípade Xtouch poskytnúť akceptovateľnú výdrž.

BLUBOO X550 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xtouch-thin2

To je z doposiaľ uverejnených informácii všetko. Naďalej očakávame oficiálny dátum spustenia predaja a taktiež informáciu o cene. Držíme však spoločnosti Bluboo prsty a dúfame, že nás nesklame.

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.