Bluboo Xtouch poháňaný Helio X10 procesorom bude hrubý len 5,5 mm

Teraz čítate
Bluboo Xtouch poháňaný Helio X10 procesorom bude hrubý len 5,5 mm

Aj menej známi čínski výrobcovia sa snažia po „veľkom tresku“ v podobe OnePlus 2 zaujať svojimi pripravovanými novinkami. Jedným z nich je aj Bluboo, ktorý už chystá predstavenie nového Bluboo Xtouch, údajného zabijaka OnePlus 2. 

Sleduj FónyzČíny.sk aj na FacebookuGoogle+ a Instagrame!

Čínsky výrobca smartfónov Bluboo oznámil najzaujímavejšie detaily ich Xtouch už pred niekoľkými dňami. Atraktívny telefón dostane zafírové sklo a výkonný MediaTek Helio X10 procesor. V najnovších správach sa naviac potvrdila informácia, že Xtouch bude naozaj tenký a očakáva sa rovnako kvalitné spracovanie, ako v prípade nedávno predstaveného OnePlus 2. Informátori priamo zo spoločnosti Bluboo taktiež prezradili, že hrúbka zariadenia bude naozaj len 5,5 mm.

xtouch-thin1

S 5″ displejom a tak tenkým telom ostáva vo vnútri zariadenia priestor pre 3050 mAh batériu, ktorej kapacita nás ale veľmi neznepokojila. Na trhu totiž môžeme nájsť zariadenia s väčšími 5,5″ displejmi a len o niečo väčšou kapacitou batérií. Naviac, s použitím technológie šetrenia energie od spoločnosti MediaTek, môže Bluboo v prípade Xtouch poskytnúť akceptovateľnú výdrž.

BLUBOO X550 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

xtouch-thin2

To je z doposiaľ uverejnených informácii všetko. Naďalej očakávame oficiálny dátum spustenia predaja a taktiež informáciu o cene. Držíme však spoločnosti Bluboo prsty a dúfame, že nás nesklame.

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.
  • Fumi Zheng

    Vsakdo je nakupovali iz kitajske preprodajalcu, Geekbuying?
    >> http://goo.gl/9VcTbm je zanesljiv?