45-eurový Bluboo Picasso prežil pád z 15 metrov

banner-xtouch
Spoločnosť Bluboo začala predávať nové ochranné príslušenstvo pre ich doteraz najlacnejší smartfón Bluboo Picasso. O tom, že je naozaj účinné, vás presvedčí zverejnené video.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku, Google+ a Instagrame!

Nový model Bluboo Picasso bol už od začiatku navrhovaný tak, aby vydržal aj menej šetrné zaobchádzanie. Preto bola pri výrobe použitá zinková kostra, čím sa zlepšila tvrdosť a odolnosť telefónu. Spoločnosť to však so zabezpečením čo najdlhšej životnosti zariadenia myslí naozaj vážne a preto pripravila pre Picasso niekoľko nových doplnkov.

bluboo_picasso_kryt
Prvým z nich je jednoduchá ochranná fólia, ktorá ma zabrániť prípadným škrabancom a odreninám na displeji. Ako druhé bolo predstavené rovnako jednoduché číre ochranné púzdro. Už na prvý pohľad sú viditeľné výrazné „bublinové“ rohy, ktoré by mali v prípade pádu na roh lepšie absorbovať nárazy.

Kúpiť Bluboo Picasso

Ako dôkaz, že príslušenstvo pomôže naozaj lepšie chrániť Bluboo Picasso, uverejnila spoločnosť video. Zo všetkých pádov je najzaujímavejší ten na konci videa, kde zariadenie padne z výšky 15 metrov. Na počudovanie to tento 45-eurový smartfón prežil, síce s menšími následkami.

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.
  • kladas

    To ako fakt ? Nebol ten telefón s krytom ? A mal by padať bez či to dá

  • One + one

    tieto činske reklamy :D:D: D ten telefon bude 200x menej odolny ako bežne europske.. už som sa nechal vela krat napalit.. večšinou všetko čo robia činania reklamy je to uplne naopak.. typicky priklad.. ULEFONE BE TOUCH 2. tento fon je synonymom pre KLAMSTVO