Blackview Alife S1: Čínsky smartfón s nemeckým dizajom

Čínsky výrobca Blackview prezradil naozaj podrobné informácie o ich pripravovanom smartfóne, ktorý príde s podporou LTE a bol navrhnutý nemeckými dizajnérmi.

Sleduj FónyzČíny.sk aj na Facebooku a Google+!

Spoločnosť zas a znova prichádza s veľmi štýlovým zariadením, ktoré ich, ako dúfajú, vytiahne do popredia medzi celosvetovo známejšie čínske značky. Rovnako, ako ich predchádzajúci model Omega, ktorý sa objavil pred niekoľkými týždňami, aj nový Blackview Alife S1 je elegantné zariadenie s veľmi zaujímavý dizajnom a kvalitnou konštrukciou. Blackview dokonca tvrdí, že si pre vytvorenie vzhľadu zariadenia najali nemeckých dizajnérov.

011046105390

Už na prvý pohľad vidno, že ide o veľmi pekný telefón. Vzhľad je síce dôležitý, ale čo špecifikácie? Tentoraz sa výrobca rozhodol poháňať svoje nové zariadenie 64-bitovým procesorom MediaTek MT6732, ktorý prináša podporu pre Dual SIM LTE. Vzhľadom na to, že predchádzajúce zariadenia spoločnosti „zamrzli“ pri WCDMA sieťach a 32-bitových procesoroch, ide o výrazný pokrok. Smartfón tiež prichádza s 2 GB RAM, 16 GB vnútornou pamäťou a slotom pre microSD karty do 64 GB.

011047036452

Prednú stranu zariadenia zdobí 5″ JDI panel, ktorý poteší všetkých fanúšikov veľkých displejov. Blackview sa znova rozhodol použiť zadnú kameru od spoločnosti Samsung, ktorá však ponúkne „len“ 18 MPx, rovnako ako v predchádzajúcich modeloch. Samozrejmosťou je Android 4.4 Kitkat, no v priebehu pár týždňov by sa mala objaviť aktualizácia na 5.0 Lollipop. Cena doposiaľ nebola upresnená, no spoločnosť bude musieť konkurovať rovnakým zariadeniam od výrobcov ako UMi alebo Elephone, ktorí svoje smartfóny ponúkajú za naozaj zaujímavé ceny.

Zdroj: GizChina.com

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
0%
Páči sa mi to
0%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
0%
Neznášam to
0%
O autorovi
Dominik Juhás
Študujem informatiku na Technickej univerzite v Košiciach. Pred pár rokmi som používal len zariadenia s Androidom, no vyskúšať treba všetko a preto mám dnes iPhone 5S a Nexus 7. Vo voľnom čase sa rád venujem programovaniu, čítaniu kníh a písaniu článkov.