Doba kovových konštrukcií je už pomaly za nami a takmer všetky vlajkové lode sú už vytvorené zo skla, čo však prináša výhodu v tom, že výrobca do smartfónu môže implementovať bezdrôtové nabíjanie.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

No na to, aby si ho využíval, potrebuješ kúpiť bezdrôtovú nabíjačku. Tú ponúka množstvo výrobcov, no nie každý ponúka dostatočný výkon na to, aby takéto nabíjanie malo význam.

To neplatí v prípade Xiaomi, kde ich nabíjačka podporuje rýchle nabíjanie a maximálny výstupný výkon na hranici 20W, čo je viac, než má väčšina sieťových nabíjačiek.

Kúpiť bezdrôtovú nabíjačku Xiaomi s výkonom 20W za 24 €

V rámci bleskového výpredaja si ju môžeš teraz zakúpiť za slušných 24 €, pričom doprava na Slovensko ťa nebude stáť ani cent. Mal by si sa však ponáhľať, nakoľko počet kusov je obmedzený a po vypredaní sa cena vráti na pôvodnú čiastku. Pri objednávke tiež zadaj kupón GZ5EHDDLU4, ktorý aplikuje patričnú zľavu.

Štýlový dizajn s tichým chodom

Nabíjačka od Xiaomi prichádza s veľmi úhľadným vzhľadom, v neutrálnej bielej farbe. Podporuje štandard Qi, takže nebude mať problém s drvivou väčšinou smartfónov, ktoré bezdrôtové nabíjanie podporujú. Samozrejmosťou ja aj prítomnosť rôznych ochrán, ktoré chránia nabíjačku pred prehriatím. Chladenie je riešené aj aktívne a to ventilátorom, ktorý je však veľmi tichý a jeho prevádzku žiadnym spôsobom neruší okolie.

Xiaomi

Jej hmotnosť je 200 gramov čo je z veľkej miery jedno, nakoľko väčšinu času bude nabíjačka niekde na nočnom stolíku, či pracovnom stole.

Ak máš smartfón s bezdrôtovým nabíjaním a ešte stále nemáš vhodnú nabíjačku, táto od Xiaomi je určite skvelou voľbou, s ktorou nespravíš krok vedľa.

O autorovi
Martin Lajčák
Volám sa Maťo a momentálne som študentom vysokej školy. Medzi moje záľuby patria nové technológie, športovanie a nepohrdnem ani dobrou knihou. Môžeš ma sledovať aj na Instagrame - @matolajcak