Už sme si zvykli, že z Číny prichádzajú skvelé smartfóny s nízkou cenou. Coolpad Cool 1 však posúva latku opäť o niečo vyššie.

Sleduj Fontech.sk aj na Facebooku, YouTube a Instagrame!

Tento skvelý počin Coolpad prichádza so zaujímavými špecifikáciami. Vpredu nájdeš 5.5″ FullHD displej, respektíve nad ním pomerne kvalitnú 8 MPx selfie kameru. Vzadu sa zas nachádza čítačka odtlačkov prstov pre ľahšie odomykanie telefónu a duálny 13 MPx fotoaparát, vďaka ktorému nebudú fotografie ani vzhľadom k nižšej cene úplne stratené.

Kúpiť Coolpad Cool 1 za 111 €

Výkonný hardvér

Vo vnútri smartfónu následne nájdeš 8-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 652 s frekvenciou 1.8 GHz, 4 GB RAM pamäť a úložisko s kapacitou 32 GB, ktoré je však možné rozšíriť až do 64 GB vďaka microSD kartám. Dlhú výdrž sľubuje 4000 mAh batéria.

Operačným systémom je, žiaľ, starší Android 6.0. Táto novinka taktiež obsahuje slot pre dve nanoSIM karty. Jedinou nevýhodou je absencia 800 MHz LTE frekvencie.

V skvelej zľave

Cena je však prekvapivo nízka. Bežne by si zaplatil 133 €, keď však využiješ kupón coopad1 v našom FonTech Shope, klesne cena na neuveriteľných 111 €. Mal by si sa však poponáhľať, zostáva posledných 6 kusov! A hlavne nezabudni zvoliť dopravu EU Express.

Zľavu uplatníš v košíku nasledovne:

Coolpad Cool 1 kupón

Aká je tvoja reakcia?
Milujem to
25%
Páči sa mi to
25%
Chcem to
0%
Mám to
0%
Nepáči sa mi to
25%
Neznášam to
25%
O autorovi
Roman Ušák